Kategoriler
Rehberler

Android: Varsayılan Uygulamaları Yönetmek

Android işletim sistemli akıllı telefonlarda varsayılan uygulamaları yönetmek için yararlanılabilecek harika bir uygulama var: “Default App Manager Lite”. Örneğin Android cihazınızda istemediğiniz bir uygulamayı yanlışlıkla varsayılan olarak mı atadınız? Hiç dert etmeyin, Default App Manager Lite ile varsayılan uygulamalar kolayca değiştirilebiliyor.

Android’de varsayılan uygulamaları yönetmek için bir menü mevcut ancak Default App Manager Lite ile işlem daha kolay ve etkili şekilde yürütülebiliyor. Bu ücretsiz uygulama hayatı Android kullanıcıları için gerçek anlamda kolaylaştırıyor.

Android: Varsayılan Uygulamaları Yönetmek

Android Varsayılan Uygulamaları Yönetmek 1
  • Google Play uygulama mağazasına erişin ve Default App Manager Lite uygulamasını indirin. Biz uygulamayı çeşitli üreticilerin akıllı telefonları ve farklı Android versiyonları üzerinde test ettik ve herhangi bir sorunla karşılaşmadık.
  • Default App Manager Lite yüklendikten sonra uygulamayı çalıştırın.
  • Arayüzde farklı işlevler ve amaçlar basitçe listelenecektir. Bir işlem için varsayılan uygulama atamak isterseniz üzerine basitçe dokunun, ardından varsayılan olarak seçmek istediğiniz uygulamanın üzerine dokunun.
  • Varsayılan uygulamalarla ilgili tüm ilişkilendirmeleri görüntülemek için arayüzde sağ üst kısımda yer alan “All Defaults” sekmesine dokunun. Herhangi bir ilişkilendirmeyi kaldırmak için ilgili alandaki “Clear” butonunu kullanın.
İlginizi Çekebilir:  Yüksek fiyata cep telefonu alan yerler

Gördüğünüz gibi Default App Manager Lite uygulaması ile Android işletim sistemli akıllı telefonlarda varsayılan uygulamaları yönetmek oldukça kolay.