Kategoriler
Konular

Android’de En İyi Müzik Yapma Uygulamaları

Android için “En İyi Müzik Yapma Uygulamaları” dosyamızla karşınızdayız. Android işletim sistemli cihazlar çok çeşitli işlevler üstlenebilmekte, elinizdeki cihazlarla müzik yapabileceğinizi unutmayın. Okuyucularımız arasındaki müzisyenlerin de müzik yapımı için zaman zaman bu uygulamalardan yararlandığını biliyoruz. Google Play uygulama mağazasından yükleyebileceğiniz “Android Uyumlu En İyi Müzik Yapma Uygulamaları” na daha yakından bakıyoruz.

Android’de En İyi Müzik Yapma Uygulamaları

MorphWiz (1.99$)

android en iyi müzik yapma uygulamaları 1

MorphWiz kullanıcıların Google Play’den en çok indirdiği müzik yapım uygulamalarının başını çekiyor. Uygulama Dream Theater grubunun klavyecisi Jordan Rudess tarafından oluşturulmuş ve Android cihazınız ile farklı sesler, efektler ve parmaklarınızla ortaya koyabileceğiniz çeşitli sanat eserleri yaratabilmenizi sağlıyor.

FL Studio Mobile (Ücretsiz)

android en iyi müzik yapma uygulamaları 2

FL Studio Mobile ile akıllı telefonunuzda müzik yapabiliyorsunuz. Hayli sade ve sezgisel bir arayüze sahip olan uygulamanın kullanımı da oldukça kolay. Sesler bateriler ve eşleştirilen diğer enstrümanlardan farklı şekilde sunuluyor, yani çoklu efektler oluşturabiliyorsunuz.

Caustic 3 (3.28$)

android en iyi müzik yapma uygulamaları 3

Caustic sentezleyici ve örnekleyicileri kombine ederek şarkılarınızı oluşturmanızı sağlamakta. Her şey gerçek zamanlı kullanım için optimize edilmiş vaziyette. Arayüzde farklı enstrümanları çalışmanıza dahil ederek harika işler ortaya koyabilirsiniz.

Nanoloop (Ücretsiz)

android en iyi müzik yapma uygulamaları 4

Nanoloop uygulaması ile akıllı telefonunuzu sentezleyici, düzenleyici ve örnekleyiciye dönüştürebiliyorsunuz. Bu araç ile kendi aranjmanlarınızı / elektronik müziklerinizi oluşturabilir, internette yayınlayabilir ya da kendi koleksiyonunuza dahil edebilirsiniz. Nanoloop’da altı aktif kanal mevcut, bunlar eşleştirilebiliyor ya da sentezlenebiliyor. Her kanalda iki farklı enstrüman için sekize kadar düzen belirleyebilirsiniz.

RD4 Groovebox (5.46$)

android en iyi müzik yapma uygulamaları 5

Android için geliştirilen bu uygulama sentezleyici ve beatbox niteliklerine ev sahipliği yapıyor. Özellikle elektronik müzik oluşturmak ve sunmak için ideal görünüyor. Temel fonksiyonlar ile tempo tutmak basitleştirilmiş.

SPC – Music Drum Pad (Ücretsiz)

android en iyi müzik yapma uygulamaları 6

SPC Music Sketchpad 2 kendi müziklerinizi kaydetme ve mix’leme olanağı sunan bir ses istasyonu. Arayüzünde sesleri ve müzikleri yüklemenizi sağlayan 16 farklı alan var. Canlı ses mix’lemek ve şarkılar eklemek için ideal bir çözüm.

SunVox (5.99$)

android en iyi müzik yapma uygulamaları 7

SunVox model esaslı bir düzenleyici ve müzik oluşturmak için kullanılabilecek nitelikli bir uygulama. Modüler katmanlarında çeşitli filtreler ve efektler bulunuyor. WAV, AIFF XI ve örnekleri destekliyor.