Kategoriler
Apps & Oyunlar

Pearltrees İle Tüm İçeriklerinizi Organize Edin

Android ve iOS işletim sistemleriyle uyumlu Pearltrees uygulamasıyla karşınızdayız. Cihazınızda depoladığınız çeşitli dosya tiplerini yönetmek zaman zaman sıkıcı bir hal alabilir. Yer imleri, dökümanlar, dosyalar, e-kitaplar, PDF’ler, fotoğraflar, notlar ve videolar farklı dizinlere dağılmış durumdayken bunlara kolayca erişmekte güçlük yaşayabilirsiniz. Elbette bir dosya yöneticisi yardımıyla çeşitli dizinler oluşturup düzenlemeler gerçekleştirebilirsiniz ancak bu da şüphesiz hayli zaman alacaktır. Bu noktada devreye Pearltrees uygulaması giriyor. Araç tüm dosyalarınızı kolay yönetilebilir, sunum formatında elinizin altında bulunmasını sağlıyor.

Pearltrees 1

Uygulama çizgi roman, kitap, sanat eseri, film, fotoğraf, makale, ipucu ve akıllı telefonunuzda sakladığınız hemen her türlü içeriği organize edebiliyor. Bu koleksiyona akıllı telefon, tablet ya da bilgisayarlardan ulaşabiliyor; diğerleriyle çevrimiçi paylaşabiliyorsunuz. Aynı içerik üzerinde diğer kullanıcılarla birlikte eş zamanlı olarak çalışılabiliyor. Favori web siteleri ve bloglarınızdaki içerik akışını dahili içerik akışı özelliği sayesinde takip edebiliyorsunuz.

İlginizi Çekebilir:  Android için en iyi gökyüzü / uzay gözlem uygulamaları

Teknoloji, tasarım, yemek, spor, seyahat, gezi ya da benzeri bir hobiniz varsa araç bu tema ile ilgili “trend book” oluşturmanıza imkan tanıyor. Uygulamanın Android ve iOS işletim sistemli cihazlara ücretsiz yüklenebildiğini ifade edelim.