Kategoriler
Apps & Oyunlar

Pokemon GO’da En Nadir Pokemon’lar Hangileri?

Pokemon GO‘da çeşitli enderlikte Pokemon’lar vardır ve bunlar oyunda Common, Rare ya da Legendary gibi farklı şekillerde bulunurlar. Yakaladığınız Pokemon’un hangi enderlikte olduğunu söylemek ilk bakışta zor. Ancak bunları genellikle ne kadar seyrek bulunduklarına ve ne kadar zor yakalandıklarına göre ayırt edebilirsiniz. Yani o her gün köşe başında karşılaştığınız Pidgey’nin efsanevi olmasını beklemeyin. Peki oyunda en nadir Pokemon‘lar hangileri? Gelin birlikte görelim.

En Nadir Pokemon’lar Hangileri?

Mew

4252328-latest

Faraway Island denilen yerde yaşayan, bilinmeyen ve eski bir uygarlığa ait gizemli psişik tipi, efsanevi bir Pokemon’dur.

Moltres_anime

Moltres

Oyunda Valor takımının simgesi kuştur ve efsanevi türde ateş Pokemon’udur. Hikayeye göre kendisi Kanto isimli bölgede yaşar.

Zapdos_JE126

Zapdos

Zapdos efsanevi elektrik pokemonudur. Siyah ve sarı renkli tüyleri vardır. Oyunda Instinct takımının simgesidir.

Noland_Articuno

Articuno

Articuno ağırlıklı olarak mavi renkte olan ve buzdan yapıldığı inanılan tüylere sahip oldukça büyük Pokemon’dur. Oyunda Mystic takımının simgesidir.

Duplica_Ditto

Ditto

Ditto normal formunda pembe renkte görünür ve değişmeyen yüz ifadesine sahiptir. Kendini herhangi başka bir Pokemon’un formuna sokabilir.

Ash_Tauros

Tauros

Tauros dört ayaklı sığır türünde Pokemondur. Koyu kahverengi yelelere ve açık kahverengi sık kürke sahiptir. En zor bulunan Pokemon’lardan biridir.

İlginizi Çekebilir:  Soru çözdürme uygulaması önerisi

Sumomo_Vaporeon_Quick_Attack

Vaporeon

Vaporeon hem su hem de kara hayvanlarının fiziksel özelliklerini taşıyan kompozit türde Pokemon’dur. Oyunda nadiren rastlanır.

Provo_Dragonite

Dragonite

Dragonite iki ayaklı açık turuncu deriye sahip ejderhamsı Pokemon’dur. Oyunda kendisine çok nadir rastlanır.

Luana_Marowak

Marowak

Marowak kuyruğunda diken bulunan çift ayaklı nadir türde Pokemon’dur. En iyi tekniklerle dahi yakalaması çok zordur.

Summer_Academy_Lapras_Ice_Beam

Lapras

Lapras büyük deniz canlısıdır. Su türündeki Pokemon yalnızca belli bir seviyenin üzerindeki karakterler tarafından bulunabilir.

Kangaskhan_JE113

Kangaskhan

Kangaskhan kelime olarak Kanguru ve Moğol İmparatorluğunun ünlü hükümdarı Cengiz Han‘ın adının bir kombinasyonu olan Pokemon’dur.

İlginizi Çekebilir:  Soru çözdürme uygulaması önerisi
Howie_Pinsir

Pinsir

Pinsir hayali Pokemon türündedir. Böcek Pokemon’udur ve evriminin henüz ilk aşamasındadır. Birinci nesil Pokemon’lardan biridir.

Omanyte_Omastar_Water_Gun

Omastar

Omaster gök mavisi renkte ve ahtapot gibi kolları olan nadir türde bir Pokemon’dur. Sırtındaki kabuğu kendisini en tehlikeli ataklara karşı savunabilir.

Misty_Gyarados_anime

Gyarados

Gyarados serpentin ve ejderimsi bir Çin Pokemonu‘dur. Vücudunun büyük kısmı mavi renktedir. Kendisine oyunda çok az rastlanır.

Exeggutor_JE091

Exeggutor

Exeggutor uzun boylu, çift ayaklı, hindistan cevizi ve ananas ağacı görünümlü oldukça güçlü bir Pokemon’dur. Ayakları ve vücudu ağaç gövdesini andırır.

Gary_Nidoking_Horn_Attack

Nidoking

Nidoking çift ayaklı mor renkli ve çok güçlü bir zehir pokemonudur. Karakterinizin seviyesine bağlı olarak 700 CP değerlerine kolaylıkla ulaşabilir.

İlginizi Çekebilir:  Soru çözdürme uygulaması önerisi