Kategoriler
Rehberler

Android Navigasyon Çubuğuna Müzik Görselleştiricisi Eklemek

Android navigasyon çubuğuna müzik görselleştiricisi eklemek akıllı telefonunuza şüphesiz -özellikle müzik tutkunuysanız- farklı bir hava katabilir. Android custom ROM‘larda bu şekilde ilginç özelleştirmeler mevcut fakat çeşitli sebeplerle bu custum ROM’ları cihazınıza yüklemek istemeyebilirsiniz. Akıllı telefonunuzda Xposed modülü kuruluysa (kurulu değilse buradaki aşamaları izlemeniz yeterli olacaktır) Cyanogenmod‘un en güzel özelleştirmelerinden birisini elde edebilirsiniz.

Android Navigasyon Çubuğuna Müzik Görselleştiricisi Eklemek

Android Navigasyon Çubuğuna Müzik Görselleştiricisi Eklemek 1

Öncelikle akıllı telefonunuzda Android Lollipop ya da daha güncel bir işletim sistemi versiyonunun kurulu olması gerekiyor. Ayrıca Android ayarlarından “Bilinmeyen Kaynaklar” seçeneğini işaretleyerek farklı kaynaklardan uygulama kurulumuna izin vermelisiniz.

  • Xposed yükleyici uygulamasından “Download” bölümüne gidin.
  • “NavBar music visualizer” araması gerçekleştirin.
  • “Versions” seçeneğini kullanın.
  • “Download” butonuna dokunun.
  • Android yükleme ekranında “Install” seçeneğiyle devam edin.
  • Modülü aktive etmek için akıllı telefonunuzu yeniden başlatın.
İlginizi Çekebilir:  Yüksek fiyata cep telefonu alan yerler

Araç uygulama tepsisine dahil olacaktır, buradan çalıştırarak dilediğiniz özelleştirmeleri gerçekleştirebilirsiniz. Çeşitli menülerdeki seçenekleri düzenlemek için sağa – sola kaydırma yapmanız yeterli olacaktır.

Dilediğiniz düzenlemeleri gerçekleştirdikten sonra biraz müzik dinleyip ekranda beliren müzik görselleştiricisinin tadını çıkarabilirsiniz.