Kategoriler
Apps & Oyunlar

Pokemon GO’da En Nadir Pokemon’lar Hangileri? / 2. Bölüm

Pokemon GO‘da çeşitli enderlikte Pokemon’lar vardır ve bunlar oyunda Common,Rare ya da Legendary gibi farklı şekillerde bulunurlar. Yakaladığınız Pokemon’un hangi enderlikte olduğunu söylemek ilk bakışta zor. Ancak bunları genellikle ne kadar seyrek bulunduklarına ve ne kadar zor yakalandıklarına göre ayırt edebilirsiniz. Yani o her gün köşe başında karşılaştığınız Pidgey’nin efsanevi olmasını beklemeyin. Peki oyunda en nadir Pokemon‘lar hangileri? Gelin birlikte görelim.

En Nadir Pokemon’lar

Mewtwo

Mirage_Mewtwo

Mewtwo serinin ilk Pokemon’larından Mew’in fosil DNA’sından yaratılmış çok güçlü bir Pokemon’dur. Buna sahip birini görürseniz çok şanslınız.

Venusaur

Venusaur

Venusaur çimen ve zehir tipi bir Pokemondur. Bulbasaur önce Ivysaur’a ve sonra da Venusaur’a evrimleşir. Kendi türünün en güçlüsüdür.

Sheridan_Vileplume_Aromatherapy

Vileplume

Vilepluma mavi renkli, çift bacaklı tam gelişmemiş uzuvlara sahip bir Pokemon’dur. Kafasının üzerinde büyüyen kırmızı çiçek en büyük silahıdır.

James_Victreebel

 

Victreebel

Victreebel karın şeklinde bir vücudu vardır. Ağzında iki adet diş bulundurur ve bunlarla avını tutabilir. Oyunda düşük CP’lerle yakalanabilir ancak oldukça nadirdir.

Katie_Venomoth

Venomoth

Venomoth açık pembe renkli gövdesi ve yuvarlak gözleri olan ender görünümlü bir Pokemon‘dur. Tüm bu özelliklerine rağmen hiç de sevimli değildir.

Clefable_Metronome_Teeter_Dance

Clefable

Clefable uzun, pembe renkli ve yıldız biçimli vücudu olan şirin bir Pokemon‘dur. Yine oyunun en nadir bulunan Pokemon’larından biridir.

Battle_Park_Blastoise

Blastoise

Blastoise geniş gövdeli, çift ayaklı kaplumbağa görünümlü bir Pokemon’dur. Genelde büyük kahverengi kabuğunun ardına saklanır.

Slowbro_IL017

Slowbro

Slowbro çift bacaklı, pembe renkli ve çizgili karnı olan asıl silahını kuyruğunda barındıran bir Pokemon’dur. Oyunda 1000 CP değerlerine ulaştıkları görülmüştür.

Sho_Raichu_Hyper_Beam

Raichu

Raichu kemirgen görünümlü koyu turuncu tüyleri ve yumuşak karnı olan bir elektrik Pokemon’udur. Özellikle su Pokemon’larına karşı çok etkilidir.

Ash_Muk

Muk

Bir zehir Pokemon’u olan Muk ilk nesil Pokemon’lardan biridir. Kendisi Grimer‘dan evrimleşir ve daha fazla gelişmez.

Chuck_Poliwrath

Poliwrath

Poliwrath oyunda en eşsiz görünümlü Pokemon’lardan biridir. Kaslı kolları ve iri gözleri vardır. Transfer edildiğinde 3 Poliwag Candy kazandırır.

Solidad_Pidgeot_Double_Team

Pidgeot

Pidgeot evriminin son aşamasındadır. Aynı zamanda ilk nesil Pokemon’lardan biridir. Bir gelişmemiş hali Pidgeotto’dur.

Pryce_Dewgong_Aurora_Beam

Dewgong

Bir su Pokemon’u olan Dewgong, evrimin ikinci ve son aşamasındadır. Aynı zamanda ilk nesil Pokemon’lardan biridir.

 Jimmy_Beedrill

Beedrill

Bir böcek Pokemon’u olan Beedrill, evrimin üçüncü ve son aşamasındadır. Beedrill daha fazla gelişmez. Bir gelişmemiş hâli Kakuna’dır.

Vito_Alakazam

Alakazam

Alakazam insansı vücut yapısı ve geniş bıyıkları ile tanınır. 190 CP değerlerinde Alakazam’lara rastlandığı bilinir.

en nadir pokemon'lar

Kabutops

Kabutops’un vücudu iskeletimsidir ve bir çekirgeyi andırır. Kabuto’dan evrimleşirler ve bunlar 160 CP değerlerinde bulunabilir.