Kategoriler
Apps & Oyunlar

Android Uyumlu Prisma APK Dosyasını İndirin

Android Uyumlu Prisma

Android uyumlu Prisma için APK dosyası ortaya çıktı. Bildiğiniz gibi Prisma tüm zamanların en ünlü iOS fotoğraf uygulaması olmuştu. Pokemon GO ile beraber o da kendi kategorisinde milyonlarca insana ulaşmaya devam ediyor. Fakat Prisma henüz Android telefonlar için resmi olarak çıkmadı. Birkaç gün önce beta aşamasında bir APK dosyası kullanıma sunulduğu için bizlerde paylaşmak istedik. Prisma şu an 40+ ülkenin uygulama marketlerinde 1. sırada ve uzun sürede böyle devam edecektir. Prisma bu zamana kadar tam 7,5 milyon cihaza indirildi!

Android Uyumlu Prisma

Prisma APK Dosyası Nasıl İndirilir?

Firma çok yakın zamanda final sürüm Prisma uygulamasını Android için duyurucak. Fakat ondan önce bir beta sürüm yayınladı. Böylece gelen tepkileri ölçme şansı var. Bu beta programı sürecini de kısa önce bitirdiği için artık kimseye Prisma APK dosyasını göndermiyorlar. Tabii öncesinde binlerce kişi indirdiği için, sizlerde Android uyumlu Prisma APK dosyasını buraya tıklayarak indirebilirsiniz. Prisma uygulaması temelde, basit fotoğraflarınızı sanki Van Gogh, Picasso ya da Levitan’ın elinden çıkmış gibi gibi filtreleyerek çok enteresan sonuçlar almanızı sağlıyor. Uygulama Android’e final sürümüyle çıktığı zaman 360 fotoğraf çekimi ve daha fazla video filtresi olanağı da sunulacak.

Prisma Android’e Nasıl Yüklenir?

Prisma APK dosyasını indirdikten sonra, dosyayı direkt İNDİRİLENLER klasörünüzde göreceksiniz. Yüklemeden önce güvenlik ayarlarınıza girerek BİLİNMEYEN KAYNAKLAR bölümünün işaretli olmasını sağlayın. Diğer türlü sistem Prisma APK dosyasını yüklemenize engel olacaktır.