Kategoriler
Apps & Oyunlar

Kabusunuz Olabilecek En Ürpertici 16 Pokemon

Ürpertici 16 Pokemon

En ürpertici 16 Pokemon listesi hazırladık. Düşündüğümüz zaman Pokemon dünyasında pek şirin şeyler pek yok. Her Pokemon kendi içinde bir karanlığı barındırıyor. İşte o ürpertici Pokemon dostlarımızdan bazıları.

Metapod

Ash_Metapod

Metapod sakinmiş gibi görünüyor ancak dikkatli bakınca yüzündeki yargılayıcı ifade de neyin nesi? Sen en iyisi kendi işine bak Metapod!

Machamp

Gavin_Machamp

İnsansı Pokemon’lar genelde ürperticiler ve sırtlarından büyüyen kolları ise ekstra ürpertici. Eğer fazladan kollarınız varsa şirin ve sarılabilir olmanız gerekirdi ama bu şekilde değil!

İlginizi Çekebilir:  Soru çözdürme uygulaması önerisi

Graveler

Rory_Graveler

Dört kollu bir kaya mı? Kayaların oldukları yerde sabit durmaları gerekir. Eğer bunun gibi bir tanesi kıpırdamaya başladıysa, kaçın.

Lickitung

Jessie_Lickitung_Lick

Bu canavarın dili orantısız derecede büyük ve neden böyle olduğunu öğrenmek için yanına gitmek istemezsiniz.

Exeggcute

Melvin_Exeggcute

Bu Pokemon tam anlamıyla kızgın bir kırık yumurtalar tayfası. Peki kızgın ve kırık yumurtalardan ne zarar mı gelir dersiniz? Besin zehirlenmesi.

Parasect

Officer_Jenny_Parasect

Parasect vücudu sırtındaki parazitimsi bir mantar tarafından ele geçirilmiş turuncu renkli böceğimsi bir Pokemon ve bunda daha ne yanlış gidebilirdi diye düşünebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Soru çözdürme uygulaması önerisi

Muk

Ash_Muk

Ağzı olan bir balçık yığını. Korku filmine ait bir yaratık. Bu nasıl Pokemon olmuş hayret doğrusu.

Ditto

Duplica_Ditto

Ağzı olan bir başka balçık yığını. Yüzüne baktığınız ilk anda sevimli bulacaksınız. Ancak biraz sonra yüz ifadesine tekrar bakın, asla değişmemiştir.

Clefairy

Whitney's_Clefairy

Clefairy kesinlikle şirin ve yumuşacık görünüyor, ta ki siz o pençelerini farkedene kadar. Sahi kimin neden böyle sivri pençeleri olur ki?!

Drowzee

Cassidy_Drowzee

Psişik Pokemon’ların muhtemelen en korkunç olanı. O ürpertici sarı tapir formuna büründüğünde sanki bütün gününü çamurda yürümekle harcamış gibi görünüyor.

Hypno

Harrison_Hypno_Hypnosis

Drowzee evrimleşirse ne mi olur? Vücudu incelir, çenesinin altından sakallar çıkar ve ürpertici bir sarkaç taşır. Bunların normal olduğunu mu sanıyorsunuz?

İlginizi Çekebilir:  Soru çözdürme uygulaması önerisi

Alakazam

Vito_Alakazam

Bu kaşıklarla ne yapıyor ve niye onlara ihtiyacı var? Neden tüm psişik Pokemon’lar sarı? Cevaplanması gereken birçok soru var!

Jynx

Erica_Jynx

Jynx’in imza hareketi avını kendinden geçiren öpücüğüdür. Daha fazla detaya gerek var mı?

Magmar

Gary_Magmar_Flamethrower

Magmar kendini Charizard DNA’sı ile enjekte eden bir ördek gibi görünüyor ve sanki her şey korkunç biçimde ters gitmiş.

Mr. Mime

Rhonda_Mr_Mime_Psychic

Mr. Mime bir Pokemon bile değil! Aslında kendini Pokemon olarak gizleyen bir adam. Çünkü ayakkabı giyiyorsanız bir Pokemon sayılmazsınız. Bu kuralı herkes bilir.