Kategoriler
Rehberler

Kredi Kartı Olmadan App Store Hesabı Açmak

Apple App Store hesabını kredi kartı olmadan açabilirsiniz. Özellikle çocuğunuza vereceğiniz bir iPhone için veya Türkiye App Store mağazasına açık olmayan uygulamaları indirmek adına kredi kartı olmadan Apple App Store açmak oldukça işe yarayan bir yöntem. Fakat normal yollarla bu hesabı açamıyoruz. Eğer aşağıdaki sıralamayı izlerseniz kolaylıkla amacınıza ulaşabilirsiniz.

Kredi Kartı Olmadan Apple App Store Hesabı Nasıl Açılır?

  • İlk olarak yapmanız gereken App Store içinden ücretsiz bir uygulama bulmak ve indirmeye çalışmaktır. Bu esnada karşınıza oturum aç ve hesap oluştur seçenekleri çıkacak. Siz Yeni Hesap Oluştur ( CREATE NEW APPLE ID ) bölümüne dokunun.
  • Apple App Store’da birkaç ülke üstünden kredi kartsız hesap açmak mümkün. Biz Amerika’yı seçiyoruz. Çünkü hemen hemen tüm uygulamalar ilk olarak Amerika marketinde gösteriliyor. Örneğin Pokemon GO gibi.
  • Hesap bilgilerinizi girdikten sonra ödeme bilgileri ekranına geleceksiniz. Burada elbette ”None” bölümünü seçmelisiniz. Bundan sonrası düzgün bir Amerika adresi yazmanızdan ibaret olacak.
  • Peki, düzgün bir Amerika adresi nasıl bulabilirsiniz? Çünkü kafanıza göre bir adres yazmanız mümkün değil. Özellikle Zip kodu gibi benzersiz olması gereken yerler var. Fake Name Generator sitesini kullanarak Amerika uyumlu bir ev adresi oluşturabilirsiniz.
  • Şimdi, şu anki ekranda şifrenizi yazıp oturum açmanız gerekiyor. Fakat hemen öncesinde E-Posta kutunuza giderek onay linkini açmalısınız. Böylece App Store’dan giriş yapabileceksiniz. Diğer türlü hesap bilgilerinizi kabul etmeyecektir.
İlginizi Çekebilir:  Yüksek fiyata cep telefonu alan yerler