Kategoriler
Apps & Oyunlar

Pokemon GO: Poke Live İle Pokemon Konumlarını Öğrenmek

Pokemon GO oyun tutkunları için hazırlanan Android uygulaması Poke Live İle Pokemon Konumlarını Öğrenmek mümkün. Pokemon GO oyunu günlerdir gündemden düşmüyor. Bu harika sanal gerçeklik oyunu tutkunlarını küçük yaratıkları yakalamak amacıyla caddelere, sokaklara, parklara, meydanlara hatta camilere kadar sürüklemiş vaziyette. Doğal olarak oyuncular Pokemon’ların hangi konumlarda yakalanabileceği üzerine kafa yoruyor, bilgi arıyor. Web tabanlı PokeVision ve geliştirici Ahmed Almutawa‘nın Google Maps görselleştirici aracı daha önde gündeme gelmişti. Şimdi ise karşımızda tam özellikli Android uygulaması Poke Live var.

Poke LIVE for Pokemon GO for Android - APK Download

Pokemon GO: Poke Live İle Pokemon Konumlarını Öğrenmek

Joaquim Vergès adlı geliştiricinin eseri olan Poke Live şu ana kadar rastladığımız en temiz ve uyumlu Pokemon Go haritalarından birisi konumunda. Bulunduğunuz yere yakın konumdaki Pokemon’ları haritada hemen görebiliyorsunuz. Herhangi bir oturum açma işleminin kullanıcılara dayatılmaması oldukça hoş olmuş. 

İlginizi Çekebilir:  Soru çözdürme uygulaması önerisi

PokeVision gibi uygulamalara kıyasla kesinlikle bir ilerleme kaydedilmiş. Bu araç zaman zaman girişlere yanıt veremiyor ve bölgeyi taramadan önde konumunuzu elle girmeniz gerekiyor. Poke Live arkasındaki isim düşünüldüğünde aslında sürpriz değil, çünkü Vergès popüler Twitter uygulamalarından Falcon Pro‘nun da geliştiricisi. Sosyal ağlar üzerinde hayli mesai harcamış ve Android kullanıcı arayüzü takımında yer alan bir isim.

Pokemon GO Poke Live İle Pokemon Konumlarını Öğrenmek 1

Poke Live maalesef bulunduğunuz konumun ötesindeki Pokemon’lar için arama imkanı tanımıyor, yani uygulamayı cihazınızda bulundurma amacınız çevrenizdeki Pokemon’ları yakaladıktan sonra seyahatteyken yeni konumdaki Pokemon’ları taramak olabilir. Arayüzde üst kısımda bir reklam banner‘ı içeriyor. Poke Live’in çevredeki Pokemon Konumlarını Öğrenmek için ideal bir araç olduğunu sözlerimize ekleyelim.