Kategoriler
Apps & Oyunlar

Pokemon GO: PokeAimer ile PokeBall’u Telefonu Sallayarak Fırlatın

Bugün sizlerle birçoğunuzun Pokemon serisinden çok iyi aşina olduğu o Poke topunu fırlatarak Pokemon’u yakalama hareketini simüle eden bir uygulamayı paylaşacağız. İsmi PokeAimer ve Android markette henüz çok kısa bir süre önce yayınlandı.

PokeBall’u Telefonu Sallayarak Fırlatın

PokeAimer isimli bu ücretsiz uygulama telefon ya da tabletinizin motion sensöründen yararlanarak topu Pokemon’a fırlatma hareketiyle göndermenizi sağlıyor. Yani o çok imrendiğimiz Ash’in meşhur Poke topu fırlatma hamlesini artık Pokemon GO oynarken yapabiliyoruz.

Uygulamayı kurmak ve kullanmak ise oldukça basit. Root erişimine sahipseniz tek yapmanız gereken yukarıdaki bağlantıyı kullanarak indirme sayfasına gitmek ve ücretsiz sürümü yüklemek olacak.

PokeBall'u Telefonu Sallayarak Fırlatın

Nasıl kullanılır:

  1. PokeAimer‘ı açın.
  2. Root izinlerini verin.
  3. AR‘ı kapatın ve kullanmaya başlayın.

Uygulamayı kullanmak için Root erişimi çok önemli. Ayrıca cihazda SuperSU‘nun en son sürümü bulunmalı. Şarj tüketimi konusunda endişeleri olanlar için uygulamanın oldukça hafif çalıştığını ve az kaynak harcadığını belirtelim.

Eğer cihazınızı daha önce Root etmediyseniz aşağıdaki buradaki bağlantıda gerekli araçları bulacaksınız.

PokeAimer’ın ücretsiz sürümü 30 dakikalık deneme süresi ile geliyor. Sınırsız kullanım için 2,69 TL‘lik tam sürüm alınabilir.