Kategoriler
Rehberler

Instagram’da En Popüler Etiketleri Bulma Uygulaması

Sosyal medya hesaplarınızın fazla miktarda takipçiye sahip olması veya sayfalarınızın beğeni sayısının yüksekliği size prestij kazandıran bir şey. Elbette bunlar zamanla olan bir şey; ancak güzel paylaşımlar yaparsanız ve doğru etiketler kullanırsanız kısa zamanda sosyal medya hesaplarınızın iyi bir noktaya geldiğine tanıklık edebilirsiniz. Şimdi ele alacağımız uygulama Android’de en popüler etiketleri bulma görevini üstlenerek sosyal medya hesaplarınızı ateşlemeyi hedefliyor.

Android: En Popüler Etiketleri Bulma

Android’de en popüler etiketleri bulma zor bir işlem. Üstelik bir de bulmanın dışında yazma derdi var. Her seferinde onlarca etiketi yazmak emin olun bir süre sonra sizi bezdirecektir. Neyse ki sürekli güncellenen ve etiketlerini de gündeme göre güncelleyen bir uygulama var ve böylece sadece kopyala-yapıştır yolu ile en popüler etiketleri paylaşımlarımızın sonuna ekleme şansımız oluyor.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.kimcy929.hashtags&hl=tr

Instagram, Facebook ve Twitter başta olmak üzere Android’de en popüler etiketleri bulma sağlayan uygulamada En Çok Kullanılan, Popüler, Doğa, Hava / Mevsim, Hayvanlar, Sosyallik / İnsan, Tatil / Ünlüler, Aile, Sanat / Fotoğrafçılık, Şehir, Yemek, Moda, Magazin, Eğlence, Takipçi Kazanma, Sehayat / Aktivite / Spor, Elektronik ve Yazım başta olmak üzere birçok ana kategori bulunuyor. Bunların bir de alt kategorileri var. Böylece gönderinizin hitap ettiği alana göre Android’de en popüler etiketleri bulma şansınız kolaylaşıyor.

Android En Popüler Etiketleri Bulma (1)

Saydığımız kategoriler başta olmak üzere Android’de en popüler etiketleri bulma uygulamasında 140’tan fazla kategori var ve hepsinin alt kategorisi var. Biz örnek olarak kedi sahibi olan ziyaretçilerimizin nasıl yol izleyeceğini burada sizlere aktaracağız. Doğru ve en popüler etiketlerle paylaşım yapmak kedinizi bir anda sosyal medya fenomeni haline getirebilir bizden söylemesi. Uygulamada bu arada birtakım reklamlar var ancak göz ardı edilebilecek seviyede görünüyorlar.

Android En Popüler Etiketleri Bulma (2)

Uygulamada ilk olarak Animals kısmını seçtik. Android’de en popüler etiketleri bulma için şimdi de sahip olduğumuz veya gönderimizle ilgili olan hayvanın kategorisini seçeceğiz. Kedi örneği vereceğimizi söylemiştik. Buradan Cats diyerek ilerlemeye devam ediyoruz. Bir sonraki ekranda kedi ile ilgili en popüler etiketler karşımıza getirilecek.

Android En Popüler Etiketleri Bulma (3)

Kedi paylaşımımız için 27 tane popüler etiket karşımıza getirildi. Burada etiketleri panoya alıp doğrudan sosyal medya uygulamasını açabiliyoruz. İçeriğimizi yazıp fotoğrafımızı ekledikten sonra Yapıştır dememizle birlikte tüm etiketler konunuza ekleniyor. Etiketleri sosyal medya uygulaması açmadan da ekleme şansınız var. Burada Instagram, Facebook ve Twitter için kısayollara yer verilmesi hoş olmuş.

Android En Popüler Etiketleri Bulma (4)

Ek olarak uygulama içinde biz de kendi kategorimizi oluşturup sıklıkla kullandığımız etiketleri ekleyebiliyoruz. Örneğin; düğün fotoğrafçılığı işi ile uğraşıyorsunuz. Tek bir kalıp oluşturup çekilen her fotoğrafın sonuna buradan kalıpları ekleyebilirsiniz. Oldukça basit değil mi?

İlginizi Çekebilir:  iPhone 13s / iPhone 14 modelleri, fiyatı, teknik özellikleri