Kategoriler
Apps & Oyunlar

Android: Instagram’da Bağlantılara / Adreslere Tıklama

Instagram’da bağlantılara / adreslere tıklama işlemini bir eziyet olarak nitelendirirseniz yerden göğe kadar haklısınız sayılır. Dünya çapında belki de en çok tercih dilen sosyal medya uygulamalarından biri olan Instagram’ın elbette eksiklikleri yok değil; ancak belki de eksiklikleri yüzünden bu denli güzel bir platform olarak kendisini koruyor. Bizim de bu noktada en büyük beklentimiz Instagram’ın tıklanabilir bağlantıları ve adresleri desteklemesi. Yani eklediğiniz bağlantı ve adres kesinlikle tıklanamıyor ve bu özellikle takipçi tarafında büyük bir dert. Neyse ki bunu aşmanın bir yolu var.

Instagram’da Bağlantılara / Adreslere Tıklama

Alternatif olarak geliştirilen ve asıl amacı akıllı telefonda ikinci Instagram hesabını kullanmayı sağlayan Instwogram uygulaması aynı zamanda fotoğraf / video indirme, fotoğrafları büyüterek inceleme gibi ekstra özelliklere sahip. Instwogram’ın özelliklerinden bir diğeri de Instagram’da bağlantılara / adreslere tıklama desteğini sunması. Uygulamanın en çok sevdiğimiz taraflarından bir diğeri de tamamen Instagram ile aynı arayüze sahip olması. Emin olun siz de denedikten sonra Instwogram’dan biraz zor vazgeçeceksiniz.

Instagram'da bağlantılara adreslere tıklama

Instagram’da bağlantılara / adreslere tıklama işte bu kadar basit. Ancak Instwogram uygulamasını Google Play içinde bulma şansınız yok. Uygulamanın reklam içermediğini (Instagram’ın doğal görünümlü reklamları dışında) ve root yetkisi gerektirmediğini ayrıca belirtelim.