Kategoriler
Apps & Oyunlar

Pokemon GO’da Henüz Hiç Kimse Bu Pokemon’lara Sahip Olmadı

Pokemon GO çıktı çıkmasına ama oyunda hala yüzbinlerce insanın merakla aramaya devam ettiği bazı Pokemon’lar var. Bunlar özellikle efsanevi yani legendary türde Pokemon’lar ve oyunun en güçlüleri olarak biliniyorlar. Peki bunlar neler?

Kimse Bu Pokemon’lara Sahip Olmadı

Articuno, Zapdos ve Moltres

pokemon-zapdos-articuno-moltres

Bu üç efsanevi Pokemon’un ortak özellikleri oyunda birer takımı simgelemeleri. Articuno Mystic takımını, Zapdos Instinct’i ve Moltres ise Valor takımının simge kuşu durumunda. Bu kuşların biçimlerini takımların logolarından tanıyabilirsiniz. Ancak oyunda henüz bulunabilmiş değiller ve nasıl göründüklerini hiç kimse bilmiyor. Elimizde seriye ait üstteki görüntü mevcut. En soldan sağa doğru Articuno, Moltres ve Zapdos’u görüyorsunuz.

İlginizi Çekebilir:  İyi Bir Oyun Bilgisayarı Nasıl Olmalı?

Mew ve Mewtwo

mew mewtwo

Mewtwo oyunda henüz hiç kimse tarafından bulunamadı. Nerede olduğuna dair çeşitli teoriler var. Bunlardan ilki Pokemon’un sadece özel bir etkinlikle yakalanabilir olacağı… Zira oyunun tanıtım filminde Mewtwo level 70 bir Pokemon olarak büyük bir battle’ın ortasında çıkagelmişti.

mewtwo lv 70

Pokemon GO‘nun aldığı son güncellemenin ardından yapılan datamine işlemleri oyun dosyalarında Mewtwo’nun alttaki şu fotoğrafının yer aldığını gösterdi; Yani bu Mewtwo’nun Pokemon GO’da bilinen ilk görüntüsü anlamına geliyor.

mewtwo2

Pokemon GO’ya daha çok sayıda legendary Pokemon gelecek. Ancak şu an için elimizde olan Pokemon’lar bunlar ve insanlar durmadan onları aramaya devam ediyorlar. Bakalım siz bir tanesini bulabilecek misiniz?