Kategoriler
Apps & Oyunlar

PokeVision Alternatifi: Smart Poke 2 Haritaya Sahip

Yayınlanan son Pokemon GO güncellemesi mevcut üçüncü parti uygulamaların Pokemon’ları harita üzerinde göstermesini engellemiş olabilir ancak yeni bir uygulama bu bariyeri aşarak Google Play Store‘da yayınlandı.

PokeVision Alternatifi: Smart Poke 2

Smart Poke 2 Apk – Smart Poke 2 for Android [Download 2020 Version ...

Hala beta aşamasında olan Smart Poke 2 şu an Android telefonlar ve hatta Android Wear akıllı saatleri ile sorunsuzca çalışabiliyor. Uygulama kullanıcının yakın çevresinde ortaya çıkmış tüm Pokemon’ları haritada üzerinde gösteriyor. Pokemon‘ların üzerine gelindiğinde metre cinsinden tam uzaklıkları, sıradan mı yoksa nadir mi oldukları ve yok olmadan önceki kalan süreleri okunabiliyor.

Smart Poke 2 bazı özelleştirme seçenekleri sunuyor. Örneğin, Pokemon GO arka planda çalışırken nadir bir Pokemon bulunduğunda size bildirim göndermesi gibi. Bunun yanı sıra eğer isterseniz yakınından geçmekte olduğunuz tüm Pokemon’ların listesini nadirlikleri farketmeksizin kilit ekranında alabiliyorsunuz.

Google Play Store son zamanlarda Smart Poke 2 gibi uygulamaları marketten kaldırma konusunda oldukça kararlı davranıyor. O nedele uygulamanın geleceği şu an için belirsiz. Yine de çok iyi çalıştığını söyleyebiliriz.