Kategoriler
Apps & Oyunlar

Yeni Pokemon Filminin Fragmanı Yayınlandı

Pokémon the Movie: Volcanion and the Mechanical Marvel ismindeki yeni Pokemon filminin bu yıl Ekim ayında bazı ülkelerde vizyona girmesi bekleniyor. Filmin ilk İngilizce seslendirmeli fragmanı da bu vesileyle yayınlanmış oldu.

Pokemon Filminin Fragmanı Yayınlandı

Pokémon Company International firması uzun zamandır beklenen Pokemon filminin İngilizce fragmanını nihayet yayınladı. YouTube üzerinden izleyicilerle buluşturulan fragman aynı zamanda filmin sahip olacağı adı göstermiş oldu. Pokemon filmi Ekim ayında önce Japonya’da vizyona girecek ve gelecek yıl içinde ülkemiz dahil olmak üzere tüm dünyada sahnelenecek.

Pokemon Filminin Fragmanı Yayınlandı

Şirket geçtiğimiz aylarda Magearna isminde yeni bir mistik Pokemon’un tanıtımını gerçekleştirmişti. Bu Pokemon’un yeni filmde de büyük rol oynayacağı görülüyor. Magearna hakkında bilinen şey ise 500 yıl önce insanlar tarafından oluşturulmuş yapay bir Pokemon olması.

Filmin bir diğer baş karakteri de Volcanion isminde bir Pokemon. Kendisi fragmanda görüldüğü gibi beklenmeyen bir zamanda ortaya çıkıyor ve tüm Pokemon eğitmenlerine meydan okuyor. Karakterin doğuş noktası ise eğitmenlerin Pokemon’ları sürekli yarı yolda bırakmaları olmuş.