Kategoriler
Apps & Oyunlar

Android ve iPhone: Videolar İçin Prisma Benzeri Uygulama Artisto

Videolar İçin Prisma benzeri uygulama Artisto ile karşınızdayız. Uygulama geliştiricileri bir uygulama yaratmak için yola çıktıklarında hayal güçlerini sonuna dek zorlamak durumunda kalıyor. İlk olarak iOS platformu için geliştirilen ve daha sonra Android versiyonu kullanıma sunulan Prisma hayal gücünün sınırlarının nerelere ulaşabildiğinin en önemli göstergelerinden birisi. Prisma ile ilgili daha önce çeşitli konuları ele almıştık. Android uyumlu Prisma alternatiflerine burada, bu konuda ön plana çıkan çözümlerden birisi olan Artly‘e burada, Prisma’nın çalışma prensibinin esası olan DeepStyle Neural Paintings teknolojisine burada ve Prisma ile düzenlenmiş fotoğraflardaki Prisma logosunu kaldırma işlemine bu yazımızda değinmiştik.

Android ve iPhone Videolar İçin Prisma Benzeri Uygulama Artisto 1

Videolar İçin Prisma Benzeri Uygulama Artisto

Videolar İçin Prisma benzeri uygulama Artisto Android ve iOS işletim sistemli akıllı telefonlara yüklenebiliyor. Arayüzü bu işlevdeki bir uygulamadan beklenildiği gibi, ancak kullanıcılar uzun yüklenme süreleri ve sınırlı sayıdaki filtrelerden şikayetçi görünüyor. Her şeye rağmen Artisto oldukça etkileyici sonuçlar ortaya koyabiliyor. Zamanla kullanıma sunulacak yeni versiyonlarla birlikte YouTube’da bu uygulama ile elden geçirilmiş çok sayıda video göreceğimizi tahmin ediyoruz.

Android ve iPhone Videolar İçin Prisma Benzeri Uygulama Artisto 2

Uygulama şu an mevcut videoları yüklemeye imkan tanımıyor, yeni bir video kaydetmeniz ve ardından onu renklendirmenize olanak sağlıyor. Geliştiriciler ilerleyen versiyonlarda cihazlardaki mevcut videolar üzerinde de düzenleme gerçekleştirilebileceğini ifade ediyor.

Kısacası Prisma‘nın fotoğraflarda yaptığı işlemi videolara uygulayabilecek bir çözüm arayışındaysanız ücretsiz Artisto uygulamasını kullanmamanız için bir neden yok.