Kategoriler
Apps & Oyunlar

ProCam 3 İle iPhone’da Manuel Fotoğraf / Video Çekimi

iPhone’da Manuel Fotoğraf / Video Çekimi gerçekleştirme olanağı tanıyan ProCam 3 uygulaması ile karşınızdayız. iOS işletim sistemindeki basit stok kamera uygulamasını seviyoruz ama alternatif olarak kullanılabilecek ve fotoğraf – video çekim deneyimini bir üst seviyeye taşıyabilen başarılı üçüncü parti uygulamalar da yok değil. Burada manuel kontrol seçenekleri sunan araçlardan bahsediyoruz, ProCam 3 bu uygulamalar arasında ön plana çıkan çözümlerden birisi olmayı başarıyor.

ProCam 3 İle iPhone'da Manuel Fotoğraf Video Çekimi 1

ProCam 3 İle iPhone’da Manuel Fotoğraf / Video Çekimi

ProCam 3 normalde 4.99 USD karşılığında satın alınabiliyor, ancak uygulama şu an için ücretsiz. Yani % 100 indirim var, işte bunu seviyoruz!

İlginizi Çekebilir:  Soru çözdürme uygulaması önerisi

Uygulamada video ve fotoğraf odaklı çok sayıda seçeneğe yer verilmekte. Manuel pozlama, shutter hızı, ISO, odaklama, beyaz dengesi ve diğer ayarlar mevcut. İlginç şekilde iPhone 5 ve daha güncel cihazlarda saniyede 60 kare 4K video çekimi gerçekleştirilmesine olanak tanıyor. İşlevler yalnızca fotoğraf / video çekimi ile sınırlı değil, çekimin ardından 20 farklı seçenek ile düzenleme yapabiliyorsunuz.

ProCam 3 İle iPhone'da Manuel Fotoğraf Video Çekimi 2

Bu başarılı araç App Store‘da hala ücretsizken uygulamayı bir an önce iPhone‘unuza yüklemenizi ve gelişmiş kontrol seçeneklerinin tadını çıkarmanızı öneriyoruz.