ProCam 3 İle iPhone'da Manuel Fotoğraf / Video Çekimi

iPhone'da Manuel Fotoğraf / Video Çekimi gerçekleştirme olanağı tanıyan ProCam 3 uygulaması ile karşınızdayız. iOS işletim sistemindeki basit stok kamera uygulamasını seviyoruz ama alternatif olarak kullanılabilecek ve fotoğraf – video çekim deneyimini bir üst seviyeye taşıyabilen başarılı üçüncü parti uygulamalar da yok değil. Burada manuel kontrol seçenekleri sunan araçlardan bahsediyoruz, ProCam 3 bu uygulamalar arasında ön plana çıkan çözümlerden birisi olmayı başarıyor.

ProCam 3 İle iPhone'da Manuel Fotoğraf Video Çekimi 1

ProCam 3 İle iPhone'da Manuel Fotoğraf / Video Çekimi

ProCam 3 normalde 4.99 USD karşılığında satın alınabiliyor, ancak uygulama şu an için ücretsiz. Yani % 100 indirim var, işte bunu seviyoruz!

Uygulamada video ve fotoğraf odaklı çok sayıda seçeneğe yer verilmekte. Manuel pozlama, shutter hızı, ISO, odaklama, beyaz dengesi ve diğer ayarlar mevcut. İlginç şekilde iPhone 5 ve daha güncel cihazlarda saniyede 60 kare 4K video çekimi gerçekleştirilmesine olanak tanıyor. İşlevler yalnızca fotoğraf / video çekimi ile sınırlı değil, çekimin ardından 20 farklı seçenek ile düzenleme yapabiliyorsunuz.

ProCam 3 İle iPhone'da Manuel Fotoğraf Video Çekimi 2

Bu başarılı araç App Store'da hala ücretsizken uygulamayı bir an önce iPhone'unuza yüklemenizi ve gelişmiş kontrol seçeneklerinin tadını çıkarmanızı öneriyoruz.