Kategoriler
Apps & Oyunlar

Pokemon Karakterleri League of Legends Kostümleri Olursa

Hayranlarının milyonları geçtiği iki farklı seri ve bunları bir araya getirmeyi akıl eden bir YouTube kanalı. Sonuç olaraksa elimizde izlemesi hayli keyif veren bir video çalışma var.

League of Legends Pokemon Kostümleri

MASSIVE LEAGUE OF LEGENDS POKEMON FAN GAME (Pokemon League of ...

Disco Heat isimli YouTube kanalı sevilen çizgi film serisinin en çok tanınan bazı Pokemon‘larını ve bunların eğitmenlerini League of Legends dünyasına aktararak Sihirdar Vadisi haritasında boy göstermelerini sağlamış. Fan yapımı bu kostümler League of Legends’daki özel karakterlerin yerlerine kullanılarak daha gerçekçi bir birleşim yapılmaya çalışılmış. Videonun ilk saniyelerinde Kırmızı Korkabuk‘u bir Arcanine ve yoldaşlarını ise birer Growlithe olarak görmekteyiz. Oyundaki nehirde çıkan yaratık Yampiri Yengeç ise Pokemon serisinin belki de en işe yaramaz karakteri olan Magikarp olarak düşünülmüş.

League of Legends’dan birkaç şampiyonun ise Pocket Monster karakterlerine büründüğünü görüyoruz. Sevilen tank Gragas karakterinin Snorlax olduğunu ve elektrik ninja karakteri Kennen’in benzer şekilde elektrik karakteri Pikachu yapıldığını görmekteyiz. Ayrıca Lee Sin şampiyonu da Blaziken kostümüne büründürülmüş. Bizim saydığımız Pokemon’lar bunlardı. Peki siz kaç farklı Pokemon farkettiniz?