in

Android: Ekranı Kırık Telefonu Bilgisayardan Kontrol Etme

Ekran kırık telefonu bilgisayardan kontrol etme ya da içindeki verilere ulaşma konusu oldukça karmaşık görünebilir. O nedenle biz bu konuyla ilgili size çeşitli yöntemler sunacağız. Mutlaka bir tanesi işinize yarayacak. Ekran kırılan bir telefona bilgisayardan ulaşmak dediğimiz zaman, bu aslında içindeki dosyalara erişme anlamına gelmiyor. Çünkü o çok kolay. USB’den bağlarsınız ve olur biter. Bizim bahsettiğimiz konu; ekran kırılan telefonu bilgisayardan kontrol etme ile ilgili. Hemen anlatalım.

Ekranı Kırık Telefonu Bilgisayardan Kontrol Etme

Ekranı Kırık Telefonu Bilgisayardan Kontrol Etme

Vysor çok beğendiğimiz bir servis. Çalışma şekli inanılmaz kolay. Eğer telefonunuzun camı kırıldı ve dokunmatik ekran artık tepki vermiyorsa, buradan Google Chrome uyumlu eklentiyi kurmanız gerekiyor. Bu durumda işletim sisteminizin Windows ya da MacOS olması da önemsiz. Eklentiyi kurun ve telefonunuzu bilgisayara bağlayın. Servisin sizden iki zorunlu isteği var; 1- Telefonun ekranı kırılmadan önce Geliştirici Seçenekleri ayarlarının etkin olup; USB Hata Ayıklama seçeneğinin seçili olması gerekiyor. 2- Eklentiyi kurduktan sonra açılan pencerede ADB Drivers bölümüne tıklayın ve sürücüleri sisteminize kurun.


BU KONUNUN İÇERİĞİNİ DEĞERLENDİRİN

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkürler. Okumuş olduğunuz bu içerik, daha önceden gelen ziyaretçilerimiz tarafından olumlu olarak değerlendirildi. Bu içeriği internette arayan diğer kullanıcıların daha kolay bulmasını sağlamak için siz de yıldızlara tıklayarak yüksek bir değerlendirme yapın. Ek bir bilgi daha verelim: Bu içeriğe şimdiye kadar 8 ziyaretçimiz değerlendirme yaptı ve değerlendirme ortalaması ise şimdilik 5,00 üzerinden 3,50.

KötüOrtaİyiÇok İyiMükemmel

Yeniden görüşmek üzere!


İşleniyor...