Kategoriler
Apps & Oyunlar

Mac Bilgisayarda Pokemon GO Oynamak

Mac bilgisayarda Pokemon GO oynamak üstüne pek bir kaynak yoktu. Çünkü bilgisayardan Pokemon GO oynama çabaları her zaman düzgün sonuçlar vermiyor. Bizde yakın zamanda Windows bilgisayarlarda Pokemon GO oynamak üstüne bir yazı hazırlamıştık ve binlerce kişi tarafından okundu. Önceki yazıda ismi geçen BlueStacks uygulamasına alternatif olan NOX App Player, özellikle Pokemon GO özelinde birçok çalışma yapıyor. İki gün önce beta olarak kullanıma sundukları Nox App Player Mac yazılımı sayesinde Pokemon GO’yu Mac bilgisayarlarda oynayabiliyorsunuz.

Mac Bilgisayarda Pokemon GO Oynamak

Pokemon Sapphire on a Mac - YouTube
  • Nox App Player for Mac uygulamasını beta olarak indirin: https://drive.google.com/file/d/0B2N7gIC0BS-QTUl0Q2FsajJxelk/view
  • Yazılımı MacOS bilgisayarınıza yükleyin.
  • Nox App Player’ı çalıştırın ve Google hesabınızda oturum açın.
  • Ardından apkpure.com sitesine girerek Pokemon GO’nun APK dosyasını indirin ve kurun.
  • Şimdi oyunu çalıştırın hepsi bu kadar. Uygulamadaki klavye kullanımı ve sanal konum özelliği Windows versiyonuyla aynı.

Uygulama henüz beta aşamasında olduğu için sürükle / bırak özelliği çalışmıyor. O nedenle APK dosyasını Nox’un içinden indirmeniz gerekiyor. Nox App Player’ın Windows versiyonu çok daha stabil ve özellik açısından birkaç adım ileride. Onu denemek isterseniz buraya tıklayın.