Kategoriler
Apps & Oyunlar

iPhone: En İyi Pokemon GO İzleme ve Radar Uygulamaları

iPhone için geliştirilen “En İyi Pokemon GO İzleme ve Radar Uygulamaları” ile karşınızdayız. Kısa bir süre önce Android uyumlu Pokemon GO izleme ve radar uygulamalarını sizlerle paylaşmıştık. Pokemon GO‘nun geliştiricisi Niantic geçtiğimiz günlerde popüler Pokemon izleme aracı PokeVision‘ı ve diğer bazı masaüstü yazılımlarını tablonun dışında bırakacak adımlar atmıştı. Ardından benzer radar çözümleri uygulama formunda mağazalardaki yerini aldı. Bazıları oyunun güncellenmesiyle artık işlevsiz kalsa da güncellemelerle kullanışlılığını sürdüren araçlar hala mevcut. Biz de Pokemon takibinde işinizi kolaylaştıracak uygulamalar için güncel bir rehber hazırlamak istedik.

iPhone: En İyi Pokemon GO İzleme ve Radar Uygulamaları

Go Radar – Live Map for Pokémon GO

iPhone En İyi Pokemon GO İzleme ve Radar Uygulamaları 1

Go Radar sanıyoruz en sevimli, iyi tasarlanmış ve fonksiyonel Pokemon GO izleyici uygulaması. Henüz 1.0 versiyonunda olan uygulama ücretsiz olsa da geliştiricisi Will Cobb uygulamayı daha kullanıcı dostu bir şekle büründürmek için ciddi anlamda efor sarfediyor. Uygulamanın beğendiğimiz özelliklerinden birisi harita arayüzlü radarın dışında dilediğiniz alanlarda filtreleme yapabilme ve favori Pokemon’larınızdan birisi yakın çevrede belirdiğinde bildirim alabilmeniz.

Poke Radar for Pokemon GO

iPhone En İyi Pokemon GO İzleme ve Radar Uygulamaları 2

Pokemon GO takibi yapabilen bir uygulama için ücret ödemeye razıysanız 0.99 USD ücretli Poke Radar uygulaması emrinize amade. App Store’da beliren ilk Pokemon takibi uygulamalarından birisi olan araç isabetli sonuçlar sağlıyor. Arayüzünün çok başarılı olduğunu öne sürmek mümkün değil, maalesef favori Pokemon’unuzu takip etmede de yol gösterici olmuyor. Uygulamanın hiç de küçük sayılmayacak bir kullanıcı kitlesi var, nispeten kalabalık bir alanda yaşıyorsanız istediklerinizi elde etmeniz mümkün.

Poke Locator for Pokémon GO – A Free Radar & Map

iPhone En İyi Pokemon GO İzleme ve Radar Uygulamaları 3

Poke Locator bir sosyal ağ gibi çalışan Pokemon takip uygulaması olarak kullanıcıların karşısına çıkıyor. Oyuncular Pokemon yakaladıkları / yakalayamadıkları alanlar için olumlu ya da olumsuz oy kullanabiliyor. Kitle kaynaklı veritabanının Pokemon, Gym ve PokeStop’lar için güncel konumlar sağladığı açık.

GO Gear – Live Maps for Pokémon GO

iPhone En İyi Pokemon GO İzleme ve Radar Uygulamaları 4

Celadon Software tarafından geliştirilen ve 0.99 USD karşılığında satın alınabilen GO Gear – Live Maps for Pokemon GO uygulaması özellikle çevrenizde beliren nadir Pokemon’lar için bildirim ve ilgili konuma yönlendirme sağlayarak onları yakalamanıza olanak tanıyor. Uygulama App Store‘a çok kısa bir süre önce yerleşti ve şu an 1.1.0 versiyonu indirilebiliyor.