Kategoriler
Apps & Oyunlar

Telegram Üstünden Bilgisayarda Prisma Kullanmak

Bilgisayarda Prisma kullanmak mümkün olabilir mi? Aslında resmi olarak mümkün değil. Fakat dolaylı yollarla bu imkanı yaratabilirsiniz. Prisma bildiğiniz gibi şu an dünyanın en popüler filtreleme uygulaması ve her geçen hafta gelişiyor. Bu başarısındaki en büyük etken kullandığı yapay zeka. Konuyla ilgili bilgiyi bu yazımızda paylaşmıştık. Bu yazımızda WhatsApp’ın en büyük rakibi haline gelen Telegram’daki Prisma botundan bahsedeceğiz.

Bilgisayarda Prisma Kullanmak

prismadesktop-sign-in

İlk olarak bir Telegram hesabına ihtiyacınız var. Aynı WhatsApp hesabı oluşturur gibi Telegram hesabı oluşturacaksınız. Buraya tıklayarak indirin.

prismadesktop-start

Hesabı oluşturduktan sonra Prisma botunu Telegram kişi listenize eklemeniz gerekiyor. https://telegram.me/AIPrismaBot adresine girerek bu işlemi yapabilirsiniz. Şimdi bota /filters komutunu vermeniz gerekiyor.

prismadesktop-filters

/filters komutunu verince uygulamak istediğiniz filtreyi seçin ve fotoğrafı gönderin. İnternet bağlantı hızınıza göre işlem kısa veya uzun sürebilir. Gönderdiğiniz fotoğraf işlendikten sonra size geri gönderilecek.

prismadesktop-result

Telegram’da birçok enteresan bot yer var. Prisma’da bunlardan bir tanesi. Fakat ömrü uzun olmayabilir ya da Prisma tarafından engellenebilir. Bu konuyu her fırsatta yenileyeceğiz.

İlginizi Çekebilir:  iPhone ve iPad için en iyi korku oyunları / 2022