Kategoriler
Apps & Oyunlar

Pokemon GO: Pokeball Fırlatma Becerinizi Geliştirin

Pokemon yakalarken çok sayıda Pokeball harcamak zorunda kalan oyuncular için iyi bir haberimiz var. “Ball Practice for Pokemon GO” isimli bir uygulama isteyen herkese Pokeball fırlatma tekniğini iyileştirme fırsatı sunuyor. Bu sayede herkes fazla Pokeball harcama sıkıntısından kurtulabiliyor.

Pokeball Fırlatma Becerinizi Geliştirin

Pokemon Go oyuncularının beklediği özellik yakında geliyor - Espor ...

Çinli bir uygulama geliştiricisi tarafından hazırlanan Ball Practice for Pokemon GO şimdilik Android platformundan erişilebiliyor. Uygulamanın yaptığı şey ise gerçek Pokemon GO’daki Pokemon yakalama sahnesini simüle ederek kullanıcıların Pokeball fırlatma denemelerini yapmasını sağlamak. Uygulama bizzat orijinal oyundaki fırlatma fiziğini kullanıyor. Yani her şey gerçeğine uygun tutulmuş.

Her şey uygulama içerisinde ücretsiz olarak sunuluyor. Farklı görünümde Pokeball‘lar kullanılabiliyor ve bunlar dahi ücretsiz tutulmuş. Kısacası herkes sınırsız sayıda Pokeball ile pratik yapabiliyor ve orijinal oyunda topu ıskalama şanslarını azaltabiliyor. Uygulamanın yapmadığı bir şey ise orijinal oyundaki grafik tasarımlarını ve Pokemon’ları kullanmak. Ancak bunlar Niantic tarafından tescillendiğinden böyle bir hamle uygulamanın kısa sürede kapatılmasına neden olurdu.

İlginizi Çekebilir:  Android uyumlu tansiyon ölçme uygulamaları

Pokemon GO tasarımı bir yana dursun uygulama yapmak istediği şeyi başarıyla yerine getiriyor. Ancak belirtelim; Eğer eğimli şekilde fırlatma tekniğinizi geliştirmek istiyorsanız bu aradığınız uygulama olmayabilir. Zira bu tarafı pek tutarlı olmamış. Onun dışında düz fırlatma konusunda kesinlikle kusursuz çalışıyor.

Ball Practice for Pokemon GO” tüm Android marketlerde erişilebilir değil. Eğer uygulamayı mağazada göremiyorsanız buraya tıklayarak APK dosyasını indirin.