Kategoriler
Apps & Oyunlar

Android: Telefonda Snapchat Fotoğrafları Nasıl Kaydedilir?

Android telefon kullanıyorsanız eğer ” Snapchat fotoğrafları nasıl kaydedilir? ” sorusunu birçok kez kendinize sormuş olabilirsiniz. Çünkü genellikle Snapchat fotoğraflarını kaydetmek için kullanıcılar ekran görüntüsü alıyor. Bu oldukça ilkel bir yöntem. Eğer biraz da olsa teknik bilginiz varsa, anlatacağımız yöntem sayesinde ” Snapchat fotoğrafları nasıl kaydedilir? ” sorusuna 5 dakika içinde çözüm bulmuş olacaksınız.

Snapchat Fotoğrafları Nasıl Kaydedilir?

İlk olarak Android 4.0 veya daha yüksek bir sürüm kullanmanız gerekiyor. Şu an dünya üstündeki milyarlarca Android’in sürümü 4 ve üstünde. Fakat replika telefon kullanıyorsanız bu noktada sorun yaşayacaksınız. Bunun da bir çözümü yok. Ardından buraya tıklayarak Casper uygulamasını indirin. Casper normal şartlarda Google Play mağazasında yok. Bu yüzden dışarıdan yükleyeceğiz. APK dosyasını indirdikten sonra aşağıdaki işlemi yapın:

Bilinmeyen Kaynaklar Nasıl Açılır?

  • Bu en önemli adım. Casper uygulamasını yüklemek için telefonun Güvenlik bölümüne girin ve Bilinmeyen Kaynaklar’ı işaretleyin. Şimdi üstteki linkten indirdiğiniz APK dosyasını yükleyin.
  • Snapchat uygulamasını açın oturumunuzu kapatın yani çıkış yapın.
  • Şimdi Casper uygulamasını çalıştırın ve Snapchat hesabınızla oturum açın.
snapchatcasper
  • Size birisi video, resim gönderdiğinde açın. Uygulamanın sağ üstünde indirme ikonu göreceksiniz. Ona dokunun ve içeriği indirin. Korkmayın; karşı tarafın bundan haberi olmayacak!
snapchatfotografkaydetme
  • Şimdi Android Galeri uygulamasını açın. Orada Saved Snaps klasörünü göreceksiniz. İndirdiğiniz tüm Snapchat içerikleri oraya kaydediliyor.