Kategoriler
Rehberler

Android ve iOS: WhatsApp ile Sahte Sohbet Oluşturma

WhatsApp günümüzde arkadaşlarımızla ve ailemizle sohbet edebilmemiz için en temel gereksinimlerden biri haline geldi. Son zamanların çılgınlığı da Android ve iOS’de WhatsApp üzerinden sahte sohbet oluşturma. Evet, bunu basit yapmanız mümkün ve bu sayede arkadaşlarınıza şaka yapıp keyifli zamanlar gerçekleştirebilirsiniz.

Android ve iOS: WhatsApp Üzerinden Sahte Sohbet Oluşturma

Bu küçük WhatsApp hilesiyle arkadaşlarınızı şaşırtıp onları kandırabilirsiniz. İnanın çok zevkli olacak. Bu yazıda sizlere, Android ve iOS’de WhatsApp üzerinden sahte sohbet oluşturma işlemini ve bunları arkadaşlarınızla nasıl paylaşacağınızı anlatacağız. Birkaç basit işlemden sonra bolca kahkaha olacağını garanti ediyoruz. Hazırsanız başlayalım!

iOS İçin WhatsApp’ta Sahte Sohbet Oluşturma: WhatsFake ZapZap

WhatsFake ZapZap uygulaması, iOS’de sahte sohbet oluşturmak için gerekli en iyi uygulamadır. Sadece indirerek bu keyifli hilenin tadını çıkarın ve tabiki de arkadaşlarınızı kandırmanın da.

Android ve iOS WhatsApp Üzerinden Sahte Sohbet Oluşturma (1)

WhatsFake ZapZap uygulamasının özellikleri:

  • Herhangi iOS işletim sistemli bir cihazda sahte sohbet oluşturma
  • Sade ve kolay kullanım
  • Çoklu dil desteği
  • Ücretsiz erişim

Android İçin WhatsApp’ta Sahte Sohbet Oluşturma: Yazzy & Whatsaid

Yazzy

Yazzy uygulaması, Android işletim sistemli cihazlarda sahte sohbet oluşturmak için en başarılı seçenekler arasında. Oldukça eğlenceli olan Yazzy, aynı zamanda kullanıcısını düşünen bir sisteme sahip. Yani hem WhatsApp arayüzüne benzeyen görünüşü, hem de kolay kullanımı ile dikkat çekiyor.

Android ve iOS WhatsApp Üzerinden Sahte Sohbet Oluşturma (4)

Yazzy uygulamasının özellikleri:

  • WhatsApp gruplarında sahte sohbet oluşturma
  • iOS arayüzüyle sahte sohbet oluşturma
  • İfadelerle birlikte iPhone SMS (iOS 7) desteği
  • WhatsApp ifade desteği
  • Sahte Facebook Messenger sohbet desteği
  • Beğeni ve yorumlarla birlikte Facebook durum desteği
İlginizi Çekebilir:  WhatsApp bağlantı hatası sorunu çözümü

Whatsaid

Bir başka tercih edilebilir uygulamalardan birisi de Whatsaid. Sahte sohbet oluşturabilmek için sadece Google Play Store üzerinden indirmeniz yeterli. Gerisi mizah anlayışınıza kalmış.

Android ve iOS WhatsApp Üzerinden Sahte Sohbet Oluşturma (2)

Oldukça hoşunuza gideceğini düşünerek hazırladığımız Android ve iOS’de WhatsApp üzerinden sahte sohbet oluşturma yazımızda hem Android, hem de iOS işletim sistemli cihazlar için bu işlemin nasıl yapılacağından bahsettik. Tavsiye ettiğimiz uygulamalar ile herhangi bir akıllı telefondan WhatsApp görüntüsünden sohbetler oluşturabilir ve isteğinize göre arkadaşlarınızın hem canını sıkıp, hem de güldürebilirsiniz. Şakalaşmalarınızda iyi eğlenceler dileriz; fakat kimseyi üzmeme konusunda da titiz davranın. Sorularınız için forum sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.