Kategoriler
Rehberler

Samsung Galaxy A8’e Marshmallow 6.0.1 Yüklemek

Samsung’un orta sınıftaki en yaygın modeli olan Galaxy A8’in 2015 sürümüne Android Marshmallow 6.0.1 yüklemek mümkün. Birkaç ülkede OTA üstünden cihazlara gönderilmeye başlandı. Aşağıdaki linklerden Hindistan, Güney Kore, Vietnam ve Tayland ROM’larını indirebilirsiniz.

Samsung Galaxy A8’e Marshmallow 6.0.1 Yüklemek

Yeni firmware yüklendikten sonra ”Doze” gibi pil ömrünü belirli oranda geliştiren özelliklerin yanı sıra Quick Connect, Gelişmiş Güç Modu, yeni titreşim seçenekleri, parmak izi okuma ve tasarımı değiştirilmiş TouchWiz sizi karşılayacak. Ayrıca yükseltme yapmadan önce varsa eğer Samsung Gear uygulamalarını son sürüme güncelleştirmeniz öneriliyor. Ayrıca Galaxy A8 ile beraber gelen birçok uygulama Lollipop sürümüyle uyumlu oldukları için, Marshmallow’a geçiş sonrasında hem Play Store hem de Galaxy Apps mağazalarına girerek uygulamalarınızın en yeni sürümlerinin olup olmadıklarını kontrol edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Android için Doc - PDF | PDF - Doc çevirici

Samsung Galaxy A8 Android 6.0 Marshmallow – Direkt İndirme

Samsung Galaxy A8 SM-A800F Android 6.0.1 Marshmallow – Hindistan / Tayland

Samsung Galaxy A8 SM-A800I Android 6.0.1 Marshmallow – Vietnam

Samsung Galaxy A8 SM-A800S Android 6.0.1 Marshmallow – Güney Kore

Samsung Galaxy A8’i Download Mode’a almak için Ses Azaltma ve Home düğmelerine ardından Güç düğmelerini aynı anda basılı tutun. Download Mode açıldıktan sonra ROM dosyalarını ODIN uygulamasını kullanarak yükleyebilirsiniz. Buraya tıklayarak ODIN’ın nasıl kullanıldığını öğrenebilirsiniz. Samsung Galaxy A8’e Marshmallow 6.0.1 yüklemek yaklaşık 5 dakikanızı alacak.