in

iPhone: Pokemon GO iOS 1.5.0 Güncellemesi Çıktı

Pokemon GO iOS 1.5.0

Pokemon GO iOS 1.5.0

Pokemon GO yaklaşık 7-10 gün aralıklarla yenileniyor. iPhone sürümü de genellikle Android’in hemen ardından yenileniyor. Yeni sürümde iPhone’a özel bir değişiklikten ziyade genel olarak Pokemon GO oyununa yönelik geliştirmeler göze çarpıyor. Özellikle Pokemon değerlendirme özelliği oldukça önemli. Pokemon GO iOS için çıkan 1.5.0 sürümünün yeniliklerine göz atalım:

Pokemon GO iOS 1.5.0 Yenilikleri

  • Pokemon Appraisal özelliği eklendi: Eğitmenler artık Pokemon’ların saldırı ve savunma kapasitelerini takım liderlerinden öğrenebilecekler (Candela, Blanche veya Spark). Böylece hangi Pokemon’un savaş alanında en yüksek güce sahip olduğuna karar verebilecekler.
  • Gelecekte Pokemon GO’ya eklenecek birçok yeni ve heyecan verici özellik üzerinde çalışmaya devam ediyoruz.
  • Küçük bot düzeltmeleri.

Pokemon GO iOS 1.5.0

Yeni sürüme güncelleştirme yapmak isteyenler bu bağlantıdan yararlanabilirler. Eğer ilk kez iPhone için Pokemon GO yükleyecekseniz hesabınızı Amerika olarak değiştirmeniz gerekiyor. Bu işlem hazırladığımız detaylı bir rehber var .Buraya tıklayabilirsiniz. Ayrıca forumlarımıza üye olarak Pokemon GO kategorisinde konu açmanız yeterli olacaktır. Diğer üyelerimiz size Pokemon GO hakkında gerekli desteği vereceklerdir: https://akillitelefon.com/forum


BU KONUNUN İÇERİĞİNİ DEĞERLENDİRİN

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkürler. Bu içeriği internette arayan diğer kullanıcıların daha kolay bulmasını sağlamak için yıldızlara tıklayarak yüksek bir değerlendirme yapın.

KötüOrtaİyiÇok İyiMükemmel

Yeniden görüşmek üzere!


İşleniyor...