Kategoriler
Konular

Android ve iOS İçin En İyi E-Posta Uygulamaları

Android ve iOS uyumlu En İyi E-Posta Uygulamaları ile karşınızdayız. E-posta trafiğinin yönetimi özellikle gün içerisinde iş hayatımız için önem teşkil ediyor, özel hayatımızda anlık mesajlaşma uygulamalarını daha çok kullansak da e-posta zaman zaman işlevsel olabiliyor. Akıllı telefonunuzdaki mevcut varsayılan e-posta istemcisini yetersiz görüyor ya da kullanışsız buluyorsanız Google Play ya da App Store uygulama mağazalarında alternatifler için araştırma yapmış olabilirsiniz. Bu noktada karşınıza yüzlerce seçeneğin çıkacağı açık. Sizlere zaman kaybetmemeniz için Android ve iOS için En İyi E-Posta Uygulamaları konusunu hazırlamak istedik. Dilerseniz uygulamalara daha yakından bakalım.

Android ve iOS İçin En İyi E-Posta Uygulamaları

MyMail

Android ve iOS En İyi E-Posta Uygulamaları 1

myMail uygulaması gerçek zamanlı bildirimler sunabiliyor, bildirimleri gün içerisindeki programınıza göre düzenleyebiliyorsunuz. Yerel ortamdaki sunucudaki kişiler için arama yapabilme, dahili dosya yöneticisi aracılığıyla e-posta eklerine erişim imkanı var. E-posta gelen kutunuzu işaretleme, e-postaları spam klasörüne taşıma / silme, ek içeren e-posta gibi filtreleme seçenekleriyle organize edebiliyorsunuz. “my.com” uzantılı kısa ve yeni bir e-posta adresi oluşturmak da mümkün.

İlginizi Çekebilir:  11 adet gizli Google oyunu

Boxer

Android ve iOS En İyi E-Posta Uygulamaları 2

Boxer uygulaması Gmail, Exchange, Outlook, Yahoo, Hotmail, iCloud, Office 365, IMAP & POP3 e-posta adreslerini destekleyen hızlı ve güven veren bir araç. Dropbox, Box ve Evernote gibi popüler servislerle entegre olarak zamanınızı verimli şekilde kullanmanıza olanak tanıyor.

CloudMagic

Android ve iOS En İyi E-Posta Uygulamaları 3

CloudMagic akıllı telefon, tablet ve giyilebilir cihazlarda kullanılabilen basit bir e-posta istemcisi. Gmail, Exchange, Yahoo, Outlook, iCloud, Google Apps, Office 365 ve herhangi bir IMAP hesabıyla uyumlu çalışabiliyor. Takvim desteği, birleştirilmiş e-posta kutuları, cihaz eşitleme, kaydırma tabanlı kullanışlı arayüz, HTML imzaları, interaktif bildirimler, gönderici profilleri gibi çok sayıda özelliğe ev sahipliği yapıyor.

İlginizi Çekebilir:  2022'nin en iyi iPhone ve iPad video düzenleme uygulamaları

BlueMail

Android ve iOS En İyi E-Posta Uygulamaları 4

BlueMail sınırsız sayıda e-posta hesabını yönetme ve çok sayıda e-posta servis sağlayıcısını desteklemesiyle beğeni kazanan ücretsiz, evrensel bir e-posta istemcisi. Kullanıcılara bildirim iletim desteği, çapraz çoklu e-posta hesaplarıyla grup mesajlaşması gibi özellikler vaat ediliyor.

Microsoft Outlook

Android ve iOS En İyi E-Posta Uygulamaları 5

Outlook milyonlarca insana tek noktadan tüm e-posta hesaplarını, takvimlerini ve kişisel dosyalarını yönetme imkanı sağlıyor. Uygulama e-posta gelen kutusunu ve önemli mesajları ön planda tutmakta. Birkaç dokunmanın ardından farklı e-posta hesapları ve takvimler arasında kolayca geçiş yapılabiliyor. E-postalara dosya ekleme işlemi de oldukça kolaylaştırılmış durumda.

İlginizi Çekebilir:  Samsung Galaxy S22 Ultra'daki en iyi 10 özellik