Kategoriler
Apps & Oyunlar

Pokemon GO’da 1 Lucky Egg ile 100K XP Kazanmak

Pokemon GO‘nun açıkları bitmek bilmiyor. Şimdiyse hızlı level almanıza yarayan ilginç bir yönteme yer vereceğiz. Bu yöntem Pokemon GO’ya kendini adamış bir Reddit.com kullanıcı olan TheSilphRoad tarafından keşfedilmiş. Şimdi gelin 1 Lucky Egg ile 100K XP nasıl kazanılır öğrenelim.

Pokemon Home kullanıcılara sunuldu! - ShiftDelete.Net

1 Lucky Egg ile 100K XP

Bildiğiniz gibi Lucky Egg‘ler oyunda hem gerçek parayla alınabilen hem de bazı seviye atlama ödüllerinin arasında bulunan bir eşya. Aynı zamanda PokeStop‘lardan düşebiliyor. Kendisi aktifleştirildiğinde 30 dakika boyunca kazanılan XP yani level atlamaya yarayan deneyim puanını iki katına çıkarıyor. Yani oyunda kolay level almak ve çabucak daha güçlü Pokemon’larla karşılaşmak isteyenler için vazgeçilmez bir eşya.

Lucky Egg’ler çok kolay elde edilemiyorlar. Bu yüzden bir tanesini kullanmak istiyorsanız, bundan maksimum şekilde verim almak isteyeceksiniz. İşte bu noktada bahsettiğimiz yöntem devreye giriyor. Şimdi yer vereceğimiz adımları takip ederek, Lucky Egg aktifken çok hızlı bir şekilde XP kazanabileceksiniz. Basitçe söylemek gerekirse; 1 Lucky Egg ile 100K XP yani tek seferde 1’den 9 level’a yükselmek anlamına geliyor.

  • Lucky Egg açılmadan önce ilk adım olarak evrimleştirilmek istenen Pokemon’lar “Favorite” listesine eklenir (Pokemon’u gösteren ekrandaki Menü tuşundan yapılır).
  • Evrimleştirilecek tüm Pokemon’lar işaretlendikten sonra “Favorite” olanlar yukarı çıkacak şekilde sıralanır.
  • İnternet sinyali iyi durumda ise Lucky Egg aktif hale getirilir.
  • Listedeki ilk Pokemon için Evolve butonuna basılır ve hemen sonrasında oyun tamamen kapatılır.
  • Ardından tekrar çalıştırılır ve aynı adım diğer Pokemon’lar için tekrar uygulanır.
İlginizi Çekebilir:  İyi Bir Oyun Bilgisayarı Nasıl Olmalı?

Not: iPhone’larda RAM Reset işlemi uygulanırsa oyunun açılması süresi 12 saniyeden 8 saniyeye düşüyor. Bunu yapmak içinse ekran kilidi tuşuna basılı tutarak telefonu kapatma butonunun gelmesini bekleyin. Buton geldiğinde ise ana ekrana dönene kadar Home tuşuna basılı tutarak bekleyin. Ardından oyunu çalıştırın.

1 Lucky Egg ile 100K XP

Bu teknik oyuncunun Pokemon‘un evrimi ile birlikte gösterilen animasyonu es geçmesine ve böylece Pokemon’u çok kısa bir sürede evrimleştirmesine yarıyor. Bu yaklaşık olarak dakikada 5 Pokemon anlamına geliyor. Lucky Egg’in aktif olduğu 30 dakika göz önüne alındığında ise 100.000’den fazla XP demek. Yöntemi açıklayan kullanıcı bu sürede 126.000 XP gibi oldukça büyük bir sonuca ulaşmış. Ancak daha hızlı olunduğunda bunun 150.000 XP’lere ulaşabileceğini söylüyor.

Pokemon GO‘da bunun gibi hızlı seviye atlamaya yarayan yöntemler arıyorsanız, bunlardan bir diğerine “Pokemon GO’da En Hızlı Seviye Atlamanın Yolu” başlıklı yazımızda yer vermiştik.