Kategoriler
Konular

Şarjı En Uzun Giden Akıllı Telefonlar

2018-2019 model Şarjı En Uzun Giden Akıllı Telefonlar dosyamızla sizlerleyiz. İnternet kullanımı ve anlık mesajlaşma için akıllı telefonları kişisel bilgisayarlardan daha çok kullandığımız bir dönemdeyiz. Giriş seviyesinden amiral gemisi olarak nitelendirilen en üst düzey cihazlara dek hemen her akıllı telefon görüşme, mesajlaşma, multimedya içerik ve internet kullanımında benzer deneyimi sunabilmekte ancak pil ömrü konusu artık büyük önem taşıyor. Şarjı hızla tükenen ve kullanıcıyı yarı yolda bırakan bir akıllı telefonun sekiz çekirdek işlemcili yonga seti barındırması yahut 64 MP çözünürlüklü kamera ile gelmesi pek bir anlam ifade etmiyor. Pil ömrü konusunda hassas olan kullanıcıların Şarjı En Uzun Giden Akıllı Telefonlar rehberimizi beğeneceğini umuyoruz. Dilerseniz cihazlara yakından bakalım.

Şarjı En Uzun Giden Akıllı Telefonlar

ASUS ZenFone 6

Şarjı En Uzun Giden Akıllı Telefonlar

Uzun ömürlü pil ve üst düzey özel özellikler genellikle bir arada olmaz. Ancak ASUS ZenFone 6 ile durum böyle değil. Bu telefon büyük 5000 mAh bataryayla geliyor ve güçlü bir Qualcomm Snapdragon 855 Octa çekirdekli işlemci kullanıyor. ZenFone 6 üst düzey bir telefon.

İlginizi Çekebilir:  iPhone iOS'de PiP çalışmıyor

Pil ömrünün yanı sıra, bu ASUS telefonu çekici yapan şey, Sony IMX586 sensörlü döner kamerası oluyor. Kamerayı istediğiniz açıya uyacak şekilde çevirebilir, fotoğraf çekerken daha fazla yaratıcılık ve özgürlük kazanabilirsiniz.

Huawei P30 Pro

Huawei P30 Pro

Huawei’den bir başka iyi pil ömrüne sahip telefon. Mate 20 X’ten daha düşük pil boyutuna sahip, ancak 4200 mAh hala oldukça güçlü. Profesyonel fotoğrafçılık için mükemmel kameralar arıyorsanız, bu telefonu satın alabilirsiniz. Dört Leica kamera ile gelen bu telefon mobil fotoğrafçılığı yeniden icat etti. SuperZoom lense sahip ve gece çekimi özellikleri sunuyor. Son derece karanlık ortamlarda bile nesneleri iyi şekilde yakalamanızı sağlıyor.

İlginizi Çekebilir:  11 adet gizli Google oyunu

Samsung Galaxy S10+

s10+

Samsung Galaxy S10 Plus dev teknolojilerle gelen en iyi amiral gemisi cihazlardan biri. İki selfie kamera, üç ana kamerası var. Quad HD ekran ve daha fazlası gibi en gelişmiş özelliklerle dolu. Ancak ileri teknoloji özelliklerine ve birçok özelliğine rağmen, hala uzun pil ömrü sunuyor. Qualcomm Snapdragon 855 Octa çekirdekli işlemci sayesinde büyük 4100 mAh pil ile şarjı epey uzun gidiyor.

Xiaomi Mi 9T

9t

4000 mAh batarya ile gelen Xiaomi Mi 9T düşük nanometre mimarisine sahip işlemcisiyle epey güç tasarrufu sunuyor. Geniş batarya yüksek teknoloji ile birleşince ortaya şarjı en uzun giden akıllı telefonlardan biri çıkıyor. 4000 mAh batarya ile bir günü kolaylıkla çıkarabileceksiniz.

İlginizi Çekebilir:  WhatsApp en iyi etiket uygulamaları