Kategoriler
Konular

Bilgisayar Üstünden Instagram’da Gönderi Zamanlama

Instagram’da gönderi zamanlama işlemi özellikle ajanslar tarafından oldukça kullanılan bir yöntem. Çünkü iş yükünü azaltıyor. Bu işlemi yapmak için telefona da muhtaç değilsiniz. Bilgisayarınız üstünden kullanabileceğiniz Instagram’da gönderi zamanlama servisleri var.

Instagram’da Gönderi Zamanlama

1 Schedugr.am

Schedule-Instagram-Posts-1

Schedugr.am servisini kullanmak olay. Diğer tüm servisler gibi Instagram hesabınızla oturum açmanız gerekiyor. 7 gün ücretsiz deneyebilirsiniz. Sonrası için aylık 20 Dolar isteniyor. Eğer yıllık 200 Dolar öderseniz ilk 2 ay ücretsiz olacak. Eğer bir ajans olarak hizmet almayı düşünüyorsanız 10 ve daha fazla hesap için çeşitli indirimler sunuluyor. Web Upload özelliği sayesinde bilgisayarınız kullanarak Instagram gönderilerinizi zamanlayabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Android için en iyi gökyüzü / uzay gözlem uygulamaları

2 Onlypult

Schedule-Instagram-Posts-2

Instagram gönderi zamanlama servisleri genellikle ücret istiyorlar. Çünkü önemli bir yükü üstünüzden aldıkları bir gerçek. OnlyPult servisi de aylık 12 Dolar ile çalışıyor. Sunduğu detaylı performans analizi özellikleri de dikkatimizi çekiyor. Özellikle hangi hashtag’lerin hangi saat aralığında yüksek performans gösterdiğini tespit etmek sayfa performansını büyük oranda artıracaktır. 12 Dolar karşılığında 3 hesap yönetebilirsiniz.

3 Grum

grum

Grum’un özellikle modern arayüzünü oldukça beğendik. Instagram’dan gönderi zamanlama konusunda tercih edilebilir. Aylık 9.95 Dolar’lık ücretiyle de diğer servislerden biraz daha ucuz. İlk 3 gün deneyerek karar verebilirsiniz. Eğer 5 hesaptan fazla yönetmeyi düşünüyorsanız aylık ücret 2.95 Dolar’a düşüyor. Grum’un ucuz olmasının nedeni sadece fotoğraf kesme ve zamanlama yapıyor olmasından kaynaklanıyor.

İlginizi Çekebilir:  iPhone ve Android: Gmail'de süresi dolan e-posta nasıl gönderilir?