Kategoriler
Apps & Oyunlar

Selfie ve Videolara Efekt ve Yazı Eklemek

YouCam Fun adlı ücretsiz akıllı telefon uygulaması ile selfie ve videolara efekt ve yazı eklemek mümkün hale geliyor. Uygulamada yüzünüze gerçek zamanlı efekt ve filtrelerle farklı bir görünüm kazandırabiliyorsunuz. Face cam ile yüzünüze gerçek zamanlı olarak sticker’lar, canlı filtreler, fotoğraf efektleri ve daha fazlasını uygulayabilirsiniz.

Selfie ve Videolara Efekt ve Yazı Eklemek

Araç ile fotoğraf ve videolarınıza dilediğiniz gibi metinler ekleyin, yüzünüzün görünümünü değiştirin, yüzünüzün eğlenceli arka planlarla birlikte ön plana çıkmasını sağlayın. YouCam Fun otomatik güzellik editörüne de ev sahipliği yapıyor.

Uygulamada yüzünüzü güzelleştirmek için çok sayıda sticker ve efekte yer veriliyor. Fotoğraf efektlerinde yeni saç stilleri, hayvan yüzleri, kostümler bulunmakta. Sticker ve metin yazma özelliği videolarda da kullanılabiliyor, video efektlerini kullanmak hayli eğlenceli.

Selfie ve Videolara Efekt ve Yazı Eklemek 1

Photo Fun bünyesinde yüz efektleri, çerçeveler, arka planlar, ışık sızıntıları gibi detaylar var. Uygulama iOS 8 ve daha güncel işletim sistemli Apple cihazlar ve Android 4.1 ile daha güncel işletim sistemli akıllı telefonlara yüklenebiliyor. Video kayıt özelliği için Android ekosisteminde Android 5.0 ve daha güncel işletim sistemi versiyonu ile en az 1 GB RAM şartı söz konusu.

İlginizi Çekebilir:  Soru çözdürme uygulaması önerisi