Kategoriler
Apps & Oyunlar

Pokemon GO 11 Ülkede Daha Yayınlandı!

Pokemon GO geçtiğimiz Temmuz ayında ilk kez çıkışını yaptığında bir elin parmaklarını geçmeyecek kadar ülkede yayınlanmıştı. Geçen zamanda ise oyun yavaş yavaş diğer ülkelere gelmeye başladı. Ancak bunun çok hızlı olduğunu söylemek güç. Zira hemen hemen tüm dünyadan herkes oyunu .APK ya da mağaza değiştirme yoluyla bir şekilde denemiş bulunuyor. Niantic ise sunucu bazlı bazı problemlerden dolayı bu çıkış tarihlerinin geciktiğini vurguluyor. Şimdiyse Pokemon GO 11 ülkede daha yayınlandı!

Pokemon GO 11 Ülkede Daha Yayınlandı!

Pokemon GO tekrar manşetlere çıkmış durumda. Ancak bu kez farklı bir sebeple. Zira oyun içlerinde Arnavutluk, Bosna Hersek, Kazakistan, Kırgızistan, Makao, Makedonya, Moğolistan, Sırbistan, Tacikistan, Türkmenistan ve Özbekistan’ın bulunduğu 11 ülkede çıkışını gerçekleştirdi. Bu ülkede bulunan oyuncular artık Google Play ve App Store‘u kullanarak oyunu normal bir şekilde oynayabilecekler.

Pokemon GO 11 Ülkede Daha Yayınlandı!

Niantic bu gelişmenin ardından bir de açıklamada bulundu. Firma şu anda Apple ile işbirliği içerisinde çalışarak oyunu Apple Watch akıllı saatlerine getirmek için hazırlanıyor. Bu gelişme ilk kez eylül ayında düzenlenen Apple etkinliğinde duyurulmuştu. Oyuna gösterilen ilgi göz önüne alındığında bu Apple için de oldukça önemli. Zira Apple Watch Pokemon GO için eşi olmayan kullanışlı bir araç olacak. Oyuncular akıllı telefonlarına dokunmadan oyunu Apple Watch ekranları üzerinden detaylı bir şekilde oynayabilecekler.

Pokemon GO 11 Ülkede Daha Yayınlandı!

Pokemon GO bir kez daha Türkiye için yayınlanmadı. Sırada Rusya, Azerbaycan, Çin, Belarus, Mısır, Hindistan ve Ukrayna gibi ülkeler var. Bu listenin tamamına ulaşmak ve oyun Türkiye için yayınlandığında e-posta adresinize bir bildirim gönderilmesini istiyorsanız, buraya tıklayarak bu iş için hazırlanmış özel bir web sayfasından yardım alabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Soru çözdürme uygulaması önerisi