Kategoriler
Rehberler

Android ve iPhone ile Sahte Facebook Sohbeti Oluşturma

Bir süre önce sizlerle Android ve iOS üzerinden çalışabilen WhatsApp Üzerinden Sahte Sohbet Oluşturma yönteminden bahsetmiştik. Şimdiyse buna benzer şekilde ancak Facebook‘u konu alan sahte sohbet oluşturma tekniklerinden söz edelim.

Sahte Facebook Sohbeti Oluşturma

Yöntem oldukça basit. Tek yapmanız gereken aşağıda sıralayacağımız kullanışlı web siteleri arasından seçim yapmak olacak. Aralarında Sahte Facebook sohbeti oluşturmanın yanında sahte Facebook duvarı ve sahte Facebook durumu oluşturmaya yarayan web sitelerini yer alıyor.

FakeConvos.com

Sahte Facebook Sohbeti Oluşturma

Kolay bir şekilde sahte Facebook sohbetleri oluşturmanıza yarayan kullanışlı bir web sitesi. Oluşturmuş olduğunuz sohbetin bir görüntüsünü kaydedebiliyor ve bunu arkadaşlarınıza göndererek eğlenebiliyorsunuz. Kullanmaya başlamadan önce hesabınızla giriş yapmanız gerekiyor.

  • Sohbette görünmesini istediğiniz kişinin profil resmini yükleyin.
  • Name of Commenter” kutucuğunun altından ona bir isim verin.
  • İkinci kişi için de bir profil resmi yükleyerek bu kişiye farklı bir isim vermeyi unutmayın.
  • Sohbetin zaman damgaları otomatik olarak yerleştiriliyor ve dilerseniz ünlü kişilerin profil fotoğrafları arasından seçim yapabiliyorsunuz.

PrankMeNot.com

Sahte Facebook Sohbeti Oluşturma

Prank Me Not isimli web sitesi FaceConvos’a göre biraz daha zengin özellikler sunuyor. Facebook’un yanında Twitter gönderileri de oluşturabiliyor ve bunlarla hem arkadaşlarınızı hem de kendinizi eğlendirebiliyorsunuz. Uygulama mobil sohbet arayüzü görünümü de sunuyor.

  • Önce birinci kişinin profil resmini yüklüyor ve ardından ona bir isim veriyoruz.
  • Ardından tarih ve saat damgasını “Time” kutucuğunun altına giriyoruz.
  • Mesajımızı da ekledikten sonra aynı işlemi ikinci şahıs için gerçekleştiriyoruz.
  • Son olarak ise geriye konuşmanın başladığı tarihi girmek kalıyor.

TheWallMachine.com

Sahte Facebook Sohbeti Oluşturma

The Wall Machine kullanıcı dostu bir web aracı ve aynı zamanda mobil platformlarla uyumlu çalışıyor. The Wall Machine’i bu kadar iyi yapan şey WYSIWYG dediğimiz arayüz sistemini kullanıyor olması. Bu sayede sahte Facebook duvarlarını çok kolay bir şekilde oluşturabiliyorsunuz. Bunun yanı sıra zaman damgası, beğeniler, yorumlar ve profil resimleri gibi çeşitli elementleri değiştirmenize imkan tanıyor.

iOS ve Android telefonunuzu kullanarak sahte Facebook sohbeti oluşturma hakkında bilinmesi gerekenler bunlardı. The Wall Machine ve Prank Me Not gibi web sitelerini kullanarak daha farklı özellikler bulmak mümkün. Konu hakkında daha fazla sorunuz için akillitelefon.com/forum sayfamızı ziyaret etmeyi unutmayın.