Kategoriler
Rehberler

Android Telefonda Instagram Profil Fotoğraflarını Büyütme

Facebook’un başarısını bir kenara bırakırsak herhalde bir başarı öyküsü olarak Instagram’ı peşinden getirmek yanlış olmayacaktır. Hatta Instagram’ı Facebook’tan daha fazla sevenler de var. Kimin kim olduğu belli, takip etmek ve etkileşime girmek daha basit. Ayrıca kendinizi düzgün hashtag’lerle de kısa zamanda popüler hale getirebilirsiniz. Bu sefer ele almak istediğimiz konu Android’de Instagram profil fotoğraflarını büyütme. Bildiğiniz gibi resmi Instagram uygulamasının birtakım eksiklikleri var ve alternatif çözümlerle çok daha etkili bir kullanım sağlanabiliyor.

Android: Instagram Profil Fotoğraflarını Büyütme

Android’de Instagram profil fotoğraflarını büyütme uygulaması için Instwogram’ı kullanabilirsiniz. Instwogram kesinlikle Instagram’ın mevcut resmi uygulamasından daha iyi bir çözüm olma özelliğine sahip. Örnek olarak kişilerin paylaştığı küçük fotoğrafları büyütebilir, hatta parmak hareketleriyle daha da büyüterek inceleyebilirsiniz. Yine fotoğraf veya video fark etmeksizin tüm medyaları indirebilir ve profillerdeki adres bağlantılarına tıklayabilirsiniz. Instwogram’ı indirmek için buraya tıklamanız yeterli. Kurulum ve kullanım konusunda sormak istedikleriniz varsa forum sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Android'de Instagram profil fotoğraflarını büyütme (1)

Android’de Instagram profil fotoğraflarını büyütme sağlayan Instwogram oldukça yetenekli bir uygulama. Takip ettiğiniz kişilerin paylaştığı bağlantılara bile tıklama imkanı veriyor. Ayrıca fotoğrafın altındaki menüye tıklayarak uygulamanın özel seçeneklerine de erişebilirsiniz.

Android'de Instagram profil fotoğraflarını büyütme (2)

Android’de Instagram profil fotoğraflarını büyütme için önce ilgili kişinin profil sayfasına giriş yapıyoruz. Sonrasında profil fotoğrafının üstüne bir kez basarak fotoğrafın büyük halini açıyoruz. Artık parmak hareketleri ile detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Fotoğrafların çözünürlük sorunu olduğunu unutmamanızda fayda var. Uygulama aynı şekilde paylaşılan fotoğrafların da kapsamlı şekilde incelenmesine izin veriyor ancak bu kez çözünürlük sorunu profil fotoğraflarında olduğu kadar baskın olmayacak.

İlginizi Çekebilir:  iPhone'da titreşimin çalışmama sorunu ve çözümü