Kategoriler
Konular

Android İçin En İyi Ses Kayıt Uygulamaları

Android uyumlu En İyi Ses Kayıt Uygulamaları ile karşınızdayız. Android işletim sistemli akıllı telefonunuzla aramalarınızı, derslerinizi, toplantılarınızı ya da canlı müzik performanslarını kaydetmek istediğinizde bu işlem için kullanabileceğiniz çok sayıda uygulamanın bulunduğunu göreceksiniz. Biz yüksek kalitede ses kayıt olanağı sunan ve kullanıcıların beğenisini kazanan uygulamaları sizler için derledik. Dilerseniz Android için En İyi Ses Kayıt Uygulamaları nelermiş hep birlikte görelim.

Android İçin En İyi Ses Kayıt Uygulamaları

Sony Audio Recorder

Android En İyi Ses Kayıt Uygulamaları 1

Resmi Sony Audio Recorder uygulaması ile akıllı telefon ve tabletlerde ses kaydı oluşturup dinlemek oldukça kolay. Sade arayüzden ses kaydını başlatma, duraklatma, kaydı düzenleme, kayıt ayarlarını düzenleme ve diğer işlemler basit şekilde halledilebiliyor. Uygulama ile ortamdaki sesleri en küçük detaylarıyla kayıt altına alabileceksiniz.

MDroid Sound Recorder

Android En İyi Ses Kayıt Uygulamaları 2

MDroid Sound Recorder müzikleri, konuşmaları, dersleri, sesli notları kaydetmek için kullanılabilecek faydalı bir araç. Kayıtları 3GP, WAV ve MP4 formatında gerçekleştirebilen uygulama ekran kapalıyken çalışabiliyor ve arayüzünde kaydet / duraklat / devam et / iptal et butonlarını barındırıyor. Kaydedilen dosyaları yönetmek ve kolayca paylaşmak mümkün. Kayıt için kullanılacak mikrofonun (ön ya da arka / kenar) tercih edilebilmesi de ilginç bir detay.

Parrot

Android En İyi Ses Kayıt Uygulamaları 3

Parrot ses kaydetme, yürütme ve paylaşım işlemlerini hızlı şekilde halletmenize olanak tanıyan ücretsiz bir uygulama. Basit ve ilgi çekici arayüzünden sesleri, konuşmaları, müzikleri ve diyalogları kolayca kayıt altına alabilirsiniz. Pro versiyonunda telefon görüşmelerini kaydetme, kayıt için zaman ayarı yapma, kayıtları Google Drive ya da Dropbox’a yükleme özellikleri var. Aynı zamanda zaman ya da özellik limitleri içermiyor, kayıt ve yürütmeleriniz için farklı ayar kombinasyonları tercih edebiliyorsunuz.

Dictaphone

Android En İyi Ses Kayıt Uygulamaları 4

Dictaphone ses kaydı, organizasyonu ve depolaması için yararlanabileceğiniz ücretsiz bir uygulama. Kayıtlardaki sessizlik anlarını otomatik olarak algılayıp bu anları atlayarak kayıt dosyalarının boyutlarını makul düzeyde tutabiliyor. Dosyaları sosyal ağlarda kolayca paylaşma ve Dropbox ile Google Drive senkronizasyonu gibi faydalı özellikler içeriyor.

Shadrin Voice Recorder

Android En İyi Ses Kayıt Uygulamaları 5

Shadrin kulaklık ya da USB-OTG bağlantısı üzerinden bağlanabilen harici mikrofonları da destekleyen ve Android 5.0 ile daha güncel işletim sistemli akıllı telefonlarla uyumlu basit bir ses kayıt uygulaması. Kayıtları arkadaşlarla paylaşmak ya da Google Drive ve Dropbox gibi bulut depolama servislerine yüklemek mümkün. Uygulamanın vaat ettiği özellikler bu şekilde ki birçok kullanıcıyı tatmin edeceğini düşünüyoruz.