Kategoriler
Konular

Kedilere Uygun Android ve iOS Oyunları

Kedilerin çevrede ani hareket eden cisimlere karşı olan ilgisini bilmeyeniniz yoktur. Hele bir de akıllı telefonunuzun parlak ekranında ve dikkat çekici seslerle bir oyun oynuyorsanız kedinizin aradan ekrana dalmaması oldukça düşük bir ihtimal. Makalemizde kedilere uygun Android ve iOS oyunları konusuna değiniyoruz. Eğer siz de bir kedi sahibiyseniz, akıllı telefonunuza veya tabletinize kurabileceğiniz bu oyunlarla oldukça neşeli dakikalar geçirebileceğinizi söyleyebiliriz. Hatta kedinizin oyun performansını videoya kaydederek internet fenomeni olması yolundaki adımları da atabilirsiniz. Hazırsanız kedilere uygun Android ve iOS oyunları konumuza hemen başlayalım. Eğer mümkünse akıllı telefonunuzu veya tabletinizi kedinize teslim etmeden önce çizilmez bir ekran filmi de kaplayın.

Kedilere Uygun Android ve iOS Oyunları

Şimdiye dek kediler için birçok oyun denediğimizi söyleyelim. Sizler için arasından en iddialı olanlarını seçtik. Elbette kedinizin huyuna ve suyuna göre sevdiği oyunlar da değişecektir. Sizden ricamız kedinizin hangi oyunu en çok sevdiğini ve varsa bu liste dışındaki oyun tavsiyelerini bize konu altından mesaj olarak iletmeniz. Böylece kedisevenler olarak daha da fazla oyunla tanışma şansımız olabilir.

Kedi için fare yakalama oyunu

Hiç şüphesiz kedinizin kafayı yiyeceği kategorilerden biri kedi için fare yakalama oyunu. Eğer kedinizin sıra dışı bir oyun deneyimi yaşamasını istiyorsanız iOS için geliştirilen ve ücretsiz olan bu oyunu mutlaka kurmanızı tavsiye ediyoruz. Oyunun sistemi şu şekilde: Ekranda gezinen farenin üzerine basılması gerekiyor ve kediniz böylece puan kazanıyor. Dikkat çekiciliği artırmak adına fare yerine kelebek veya lazer de seçebiliyorsunuz. Fare seçmek isterseniz küçük bir ödeme yapmanız gerekiyor. Oyunu buradan indirebilirsiniz.

kedilere uygun Android ve iOS oyunları

Kedi için resim yapma oyunu

Kediler de resim yapabilir, evet! Bu oyun 1.99 USD değerinde ancak kedinizin içindeki gerçek ressamı ortaya çıkartmak adına birebir! Sistemde yine hareket eden farenin üzerine atılan patiler temel alınıyor ve ortaya gerçekten ilginç görüntüler çıkıyor. Hatta uzun süreli ekrana basılan patilerin ve cihazı sarsmanın uyguladığı ek efektleri de söyleyebiliriz. Kedi için resim yapma oyununu hem sizin, hem de dostunuzun seveceği bir gerçek. iOS cihazları destekleyen oyunu buradan indirebilirsiniz.

Kedi için resim yapma oyunu

Kedi için fare yakalama oyunu

Kediniz için bir fare yakalama oyunu daha var. Ücretsiz olan bu oyuna kedinizin kendini kaptıracağını garanti ediyoruz. Saatlerce ses çıkaran bu farenin peşinde koşmak isteyecektir. Farklı fareler ve farklı sesler için oyunu satın almanız gerekecek. Yüksek çözünürlükteki ekranlara uygun şekilde tasarlanan oyun sekiz bölümden oluşuyor. Ufak yaramazlar için her gün bir seans ideal olacaktır. iOS destekli oyunu buradan indirebilirsiniz.

Kedi için fare yakalama oyunu

Kedi için yakalama oyunu

Kedi için tercih edilebilecek ücretsiz yakalama oyunlarından biri daha karşınızda. Bu oyuna başlarken öncelikle obje seçimi yapılması gerekiyor. Bu noktada görev size düşüyor. Obje olarak fare, zilli top, yün yumağı veya lazer seçilebiliyor. Hepsine kedinizin çıldırdığını biliyoruz. Frafik olarak fazla beğendiğimizi söyleyemeyiz ancak kediniz için çok da önem arz etmeyecektir. Oyun iOS destekli ve indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

kedi için yakalama oyunu

Kedi için balık yakalama oyunu

Balık sevmeyen kedi olur mu? Olmaz. Hem yemeyi, hem de yakalamayı severler. O halde biraz avcılığa ne dersiniz? Kedi için balık yakalama oyunu hem Android, hem de iOS cihaz sahiplerine hitap ediyor ve ücretsiz. Oyunda kediniz balıkları yakaladıkça puan kazanacak ve seviyeler gittikçe zorlaşacak. Haylaz kedinizin biraz terleyeceğini şimdiden söyleyelim. Oyunu indirmek isteyen Android kullanıcılarının buraya, iOS kullanıcılarının da buraya basması yeterli.

Kedi için balık yakalama oyunu

Kedi için yakalamaç oyunu

Android kullanıcıları için mükemmel bir oyun karşımızda. Yine bir yakalamaç oyunu karşımızda ancak bu kez kedinizin yakalayacağı objeyi siz yönlendiriyorsunuz. Nasıl mı? Başka bir akıllı telefon veya tableti Bluetooth ile oyunun yüklü olduğu cihaza bağlayıp bir kontrolcü olarak kullanıyorsunuz. Bu üstelik hem sizin, hem de kedinizin epeyce eğleneceği bir oyun. Yine fare ve kelebek gibi hayvanlardan yana seçim yapabilirsiniz. Grafikler de oldukça hoş ve oyun ücretsiz. İndirmek için buraya basabilirsiniz.

kedi için yakalamaç oyunu

Kedilerinizin hoşuna gideceği daha onlarca oyundan bahsedilebilir. Söylediğimiz gibi sizden ricamız kedinizin hangi oyunu sevdiğini bizlerle paylaşmanız. Böylece minik dostlarımız için çok daha eğlenceli organizasyonlar düzenleme şansımız olacak.