Kategoriler
Apps & Oyunlar

Android Uyumlu RSS Okuyucu Uygulaması Palabre

Android Uyumlu RSS okuyucu uygulaması Palabre ile karşınızdayız. İşiniz yahut ilgi alanlarınızdan dolayı sürekli haber takibi yapmak durumundaysanız takip ettiğiniz haber kaynaklarının RSS beslemelerini bir uygulama yardımıyla almanız işinizi büyük ölçüde kolaylaştıracaktır. Bu durumda zaten favori bir RSS okuyucu uygulamanızın bulunması söz konusu olacaktır ama daha iyi bir seçeneğe geçmemeniz için de şüphesiz bir sebep yok. Dilerseniz Android Uyumlu RSS okuyucu uygulaması Palabre‘yi daha yakından tanıyalım.

Android Uyumlu RSS Okuyucu Uygulaması Palabre

Android Uyumlu RSS Okuyucu Uygulaması Palabre 1

Size önereceğimiz uygulamanın adı Palabre. Harika bir arayüze ev sahipliği yapan araç Google’ın Material Design tasarım çizgisiyle uyumlu olarak tasarlanmış ve bir RSS okuyucudan beklenen hemen her özelliği içeriyor. Arayüz elbette özelleştirilebiliyor; yerleşimi ve temayı dilediğiniz gibi düzenleyebiliyorsunuz. Daha da önemlisi uygulamada desteklenen içerik ve haber sağlayıcıları var. Feedly, Flickr, Inoreader, The Old Reader, Twitter, Feedbin ve başka majör besleme kaynaklarıyla uyumlu çalışabiliyor.

İlginizi Çekebilir:  Soru çözdürme uygulaması önerisi

RSS 2.0 ve Atom formatları desteklenmekte. Aynı zamanda OPML dosya formatını içeri aktarabiliyorsunuz. Makalelerin çevrimdışı modda iken okunmak üzere kaydedilebilmesi sevindirici, metroda ya da data paketinizin bittiği günlerde oldukça faydalı olacaktır. İçerikleri Android Wear işletim sistemli akıllı saatinizde de görebilmektesiniz.

RSS takibi konusunda ciddiyseniz ve Android 4.1 ya da daha güncel işletim sistemli bir akıllı telefonunuz varsa LevelUp Studios tarafından geliştirilen ücretsiz Palabre uygulamasına bir şans tanımamanız için sebep göremiyoruz.