Kategoriler
Konular

Android İçin En İyi Beş Video Düzenleme Uygulaması

Android uyumlu En İyi 5 Video Düzenleme Uygulaması ile sizlerleyiz. Google Play uygulama mağazasında akıllı telefonunuz üzerinde video düzenlemesi yapabileceğiniz çok sayıda uygulama var. Videoyu galeriden seçiyorsunuz ve basit dokunuşlarla çeşitli düzenlemeler gerçekleştirebiliyorsunuz. Uygulamalarda hiç de fena olmayan seçenekler mevcut, akıllı telefon veya tabletinizi basit bir film stüdyosuna dönüştürebiliyorlar. Şimdi dilerseniz Android için En İyi 5 Video Düzenleme Uygulaması nelermiş hep birlikte görelim.

Android İçin En İyi Beş Video Düzenleme Uygulaması

WeVideo Video Editor

Android En İyi 5 Video Düzenleme Uygulaması 1

WeVideo güçlü ve kullanımı oldukça kolay olan bir uygulama. Oluşturulan çalışmaları YouTube, Facebook, Twitter, Instagram ve diğer sosyal ağlarda hızlı şekilde paylaşma imkanı sağlıyor. Videolara tema, filtre, efekt, geçiş, emoji, ses, müzik ve diğer sanatsal elementleri ekleyebiliyorsunuz. Galeriden 30’un üzerinde eşsiz video teması ve video iyileştirme filtresi, özel efektler ve geçişler, başlık, müzik ya da kayıtları kullanabiliyorsunuz. WeVideo dünya genelinde 5000’den fazla okulda hikaye oluşturma ve anıları paylaşmak için tercih edilmekte.

Quik Video Editor

Android En İyi 5 Video Düzenleme Uygulaması 2

Quik uygulaması birkaç basit dokunuşla harika videolar hazırlama olanağı vaat ediyor. Favori fotoğraf / videolarınızı Galeri, Albümler, Google Photos, Facebook ya da GoPro Plus’tan seçin; araç seçimlerinizi analiz edip harika anılarınızı buluyor, onlara çeşitli geçiş ve efektler uygulayarak arka plana da başarılı bir müzik dahil ediyor. Hikayenizi metin, filtre, müzik ve çeşitli ögelerle zenginleştirip arkadaşlarınızla paylaşabiliyorsunuz. 75 adete kadar fotoğraf seçip 25 farklı video stilinden birisini tercih edebilirsiniz. Arka plana 80’den fazla sayıdaki ücretsiz sesi koyabileceğiniz gibi kendi koleksiyonunuzdan bir parça da alabilirsiniz.

Magisto Video Editor & Maker

Android En İyi 5 Video Düzenleme Uygulaması 3

Magisto Video Editor yaratıcılığınızı bir film oluşturup hikayenizi paylaşarak konuşturabilmenizi sağlamakta. Bir fotoğraf ya da video editörü uzmanı olmak zorunda değilsiniz, Magisto fotoğraf, müzik ve videolarınızı profesyonel bir görünüm sergileyecek şekilde bir araya getirebiliyor. Basitçe bir video editörü stili seçin, araç otomatik video stabilizasyonu, yüz doğrulama, video filtreleri, video efektleri ve akıcı geçişleri uyguluyor. Fotoğraf ve videolarınızdan özgün video klipler de meydana getirebiliyor.

KineMaster Pro Video Editor

Android En İyi 5 Video Düzenleme Uygulaması 4

KineMaster çok katmanlı video, görsel, metin desteği ve aynı zamanda kesme / bölme, çok sesli müzikler, hassas ses kontrolü, renkli LUT filtreleri, 3D geçişler gibi özelliklere ev sahipliği yapıyor. Videolara kendi el yazınızı dahil etmenize olanak sağlayan bir katmanın bulunması güzel bir detay. Çok katmanlı çalışabilme olanağı KineMaster Pro Video Editor’u Android platformunun en güçlü video düzenleme uygulamalarından birisi konumuna taşıyor.

PowerDirector Video Editor

Android En İyi 5 Video Düzenleme Uygulaması 5

PowerDirector zaman tünelinde video düzenleme, ücretsiz video efektleri, bir fotoğraf video editörü, slow motion, aksiyon film efektleri ve çeşitli geçişler gibi özellikler içeriyor. Videoları döndürmek, kesmek ya da bölmek mümkün. Videoların hızını yavaşlatarak slow motion videolar oluşturulabiliyor. Videoları zaman tüneline taşıyıp düzenlemeleri gerçekleştirdikten sonra sonucu YouTube veya Facebook’ta doğrudan paylaşabilirsiniz.