Kategoriler
Apps & Oyunlar

Android Uyumlu Selfie Uygulaması Microsoft Selfie

Android uyumlu Selfie uygulaması Microsoft Selfie Google Play uygulama mağazasındaki yerini aldı. Uygulama geçtiğimiz yıl Aralık ayında iOS kullanıcılarının beğenisine sunulmuştu. Tıpkı Windows işletim sistemli akıllı telefonlardaki Lumia Selfie uygulamasına benzeyen araç çeşitli algoritma ve veri yığınlarından yararlanarak (subjenin yaşı ve cinsiyeti gibi) daha iyi görünümlü selfie’ler çekme olanağı tanıyor. Birçok Android kullanıcısının Microsoft Selfie‘yi aylardır beklediğini biliyoruz.

Microsoft Selfie is a fast and easy way to enhance your own ...

Android Uyumlu Selfie Uygulaması Microsoft Selfie

Microsoft’un açıklamasına bakılırsa uygulama ortalama düzeydeki selfie fotoğrafları iyileştirilmiş şekilde ve doğal renklerle daha iyi bir görünüme büründürüyor. Fotoğrafları özelleştirmek adına kullanılabilecek 12 farklı filtreye yer verildiğini görüyoruz.

Android Uyumlu Selfie Uygulaması Microsoft Selfie 1

Microsoft Selfie uygulaması Google Play uygulama mağazasından ücretsiz indirilebiliyor. Uygulamayı Android işletim sistemli akıllı telefon ya da iPhone’unuza yüklemek için haberin sonunda yer alan bağlantıları kullanabilirsiniz. Uygulamayı kullanabilmek için Android 4.1 ve daha güncel işletim sistemli bir akıllı telefon yeterli oluyor. Apple cephesinde ise iOS 8.0 ve daha güncel işletim sistemi versiyonuna sahip mobil cihazlar desteklenmekte.

İlginizi Çekebilir:  İyi Bir Oyun Bilgisayarı Nasıl Olmalı?

Firma uygulamanın fotoğraflarda ne gibi değişiklikler yaptığını göstermek ve bu konuda kullanıcılara somut fikirler sağlamak adına kısa bir video hazırlamayı da ihmal etmemiş.