Kategoriler
Konular

Android İçin En İyi 10 İkon Paketi

Yeni aldığınız akıllı telefonun kendisine özel görünümü hoşunuza gitmek zorunda değil. Bunun için en basit olarak Google Play’de bulabileceğiniz Launcher yani Türkçesi ile Başlatıcı uygulamaları denemelisiniz. Böylece hem duvar kağıdı, hem de ikonlarda büyük yenilikler olacak ayrıca ekranlar arası geçiş efektleri ile akıllı telefonunuz başka bir havaya bürünecektir. Fakat ikonları özelleştirmek istediğinizde genelde Başlatıcı uygulamalarda ek bir ücret istendiğine şahit olmuşsunuzdur. Halbuki Google Play denizinde güzel ikonlar için de ücretsiz seçenekler var. Kısacası Başlatıcılara para ödemek zorunda değilsiniz. Sizler için Android için en iyi 10 ikon paketi yazımızı kaleme aldık.

Android İçin En İyi 10 İkon Paketi

Belle UI

Belle UI, kesinlikle Android için en iyi 10 ikon paketi yazımızda bulunması gereken bir ikon paketi. Eğer kenarları yuvarlaklaştırılmış ikonlardan hoşlanıyorsanız Belle UI bu açıdan favoriniz olabilir. Uygulama ayrıca yüksek çözünürlükte duvar kağıtları da içeriyor. Yer verilen ikonlar da görüntü kalitesi olarak bir harika ve Quad HD bir akıllı telefonunuz olsa bile göz kamaştıracak kapasitede. Birbirinden güzel 1440 farklı ikon var. Belle UI’yi buradan indirebilirsiniz.

Android için en iyi 10 ikon paketi

CandyCons

CandyCons, Android’in alışıla gelinmiş ikonlarını daha farklı bir görünümde size sunuyor. Paket içinde 950’den fazla ikon ve 20 adet ücretsiz duvar kağıdı var. Duvar kağıtlarının ikonlarla uyum sağlayacak şekilde seçildiğini de belirtelim. Klasikleşmiş Android çizgisinden çıkmak istemiyorsanız CandyCons’u listenize alabilirsiniz. CandyCons’u buradan indirebilirsiniz.

Android için en iyi 10 ikon paketi

Elta

Elta da Android için en iyi 10 ikon paketi yazımızda yer alması gereken çözümlerden. 2300’den fazla ikon içeren Elta’da ayrıca 19 adet duvar kağıdı da bulunmakta. Paketin özelliği temelde kare olan ancak köşeleri yuvarlatılmış bir tasarım çizgisi izlemesi. Böylece duvar kağıdınızı daha fazla göz önünde tutabilirsiniz. Düz renklere ve şık gölgelere sahip olan ikonları seveceğinize dair endişemiz yok. Elta’yı buradan indirebilirsiniz.

Android için en iyi 10 ikon paketi

Glim

Glim serbest tasarımlı ikonlardan oluşuyor ve Android için en iyi 10 ikon paketi yazımızın kesinlikle en efsanevi çözümleri arasında bulunuyor. Arka planı olmayan ikonlar ile akıllı telefonunuza bambaşka bir hava kazandırmak elinizde. Ayrıca bu şekilde arka planınızı da mümkün olan en dikkat çekici şekilde kullanabilirsiniz. 1500’den fazla ikon ve 1000’den fazla renk seçeneği içeren Glim’i buradan indirebilirsiniz.

Android için en iyi 10 ikon paketi

Min

İlginizi Çekebilir:  "com.google.android.packageinstaller" nedir, ne işe yarar?

Min, adından da anlaşılabileceği gibi minimalist bir çözüm. Küçültülmüş ve beyaz renkli olan ikonlar sayesinde kesinlikle akıllı telefonunuza çok daha prestijli bir görünüm kazandırıyor. Açıkçası bizim de kullanmayı en çok sevdiğimiz ikon paketlerinden biri. 1400 civarında ikon içeren Min, sadelik isteyenlerin kesinlikle vazgeçilmezi olacak. Min’i buradan indirebilirsiniz.

Android için en iyi 10 ikon paketi

Moonshine

Samsung ve LG kullanıcılarının aşina olduğu çizgisel ikonların tadını Moonshine ile başka marka bir akıllı telefonda da alabilmeniz mümkün. Google’ın materyal tasarım anlayışına uygun 925’ten fazla ikon ve 28 farklı ücretsiz duvar kağıdı içeren Moonshine ile sadelikten ödün vermeyen ve gözü kesinlikle yormayan bir akıllı telefona sahip olabilirsiniz. Moonshine’ı buradan indirerek deneyebilirsiniz.

Android için en iyi 10 ikon paketi

Polycon

Eğer akıllı telefon üreticiniz Google’ın standartlaşmış olan bazı ikonlarını değiştirdiyse Polycon imdadınıza yetişebilir. Polycon’un Android için en iyi 10 ikon paketi yazımızda yer almasının sebebi 520 civarında ve Google’ın tasarım anlayışına uygun ikon içermesi. Öte yandan paket içerisinde yine ikonlar ile tamamen bütünleşecek duvar kağıtları da karşınıza çıkacak. Polycon’u buradan indirebilir ve deneyebilirsiniz.

Android için en iyi 10 ikon paketi

Rondo

Yuvarlak ikonları seviyorsanız Android için en iyi 10 ikon paketi yazımızdaki Rondo oldukça hoşunuza gidebilir. Rondo tamamen daire olan ikonlardan oluşuyor ve rengarenk görüntüsü ile akıllı telefonunuza daha eğlenceli bir hava kazandırıyor. Paket içerisinde 2300’den fazla ikon ve uyumlu 19 duvar kağıdı var. Oldukça özenilmiş olan ikonlar, gölgelerine kadar birbiri ile uyum içerisinde. Rondo’nun eğlenceli yuvarlak ikonlarını buradan indirerek deneyebilirsiniz.

Android için en iyi 10 ikon paketi

Sunshine

Serbest tasarımlı yani zeminsiz ikonlardan hoşlanıyorsanız Sunshine’ı da deneyebilirsiniz. Serbest tasarımlı ikonların en önemli özelliği arka planı biraz daha belirgin kılması. Sunshine paketinde 1600’den fazla ikon yer alıyor. Minimalist görünümden hoşlananlara da hitap edecek olan Sunshine’ı buradan indirebilirsiniz.

Android için en iyi 10 ikon paketi

Voxel

Android için en iyi 10 ikon paketi yazımızda sizin için son olarak Voxel’i ele alıyoruz. Voxel, Rondo’nun tam aksine yuvarlak ikonları beğenmeyen ve kare isteyenler için geliştirilmiş bir çözüm. Yine simgeler arası benzerlik gösteren açılı gölgeler ve güzel hoş materyal renkler var. Voxel 2300’den fazla ikon içeriyor ve 19 duvar kağıdı ile birlikte geliyor. Eğer tercihiniz Voxel ise buradan indirebilirsiniz.

Android için en iyi 10 ikon pa