in

LG V20’de Recovery Mode’a Nasıl Girilir?

LG V20'de Recovery Mode'a Nasıl Girilir?

Tüm Android cihazların ortak özelliği olan Recovery Mode (Kurtarma Modu) ekranı, telefonlar üstünde daha fazla yetki sahibi sağlamanızı sağlıyor. Mesela root erişimi sağlamak gibi. Bu yazımızda LG V20’de Recovery Mode’a nasıl girilir? sorusuna basit alternatifler getirdik. LG V20 ülkemize geldiğinde cihaz üstünde root yetkisi almaya çalıştığınızda, bu yazımızdan yararlanabileceksiniz.

LG V20’de Recovery Mode’a Nasıl Girilir?

Recovery Mode tüm Android ve LG cihazlara önceden yüklenmiş olarak gelir. Fakat buraya cihaz içindeki menülerden ulaşamıyorsunuz. Root erişimi sağlamanın dışında LG V20’nin önbelleğini temizlemek veya verileri tamamen sıfırlamak için de Recovery Mode arayüzünden yararlanabilirsiniz. Bunun içni iki yöntemimiz mevcut:

  1. Fiziksel düğmeleri kullanın
  • LG V20 cihazınızı tamamen kapatın.
  • Aynı anda Ses Azaltma ve Güç düğmesine basılı tutun ve LG logos görünene kadar bekleyin.
  • Şimdi parmaklarınızı düğmelerden çekebilirsiniz. Birazdan Recovery Mode’a girişiniz gerçekleşecektir.

2. Uygulamadan yararlanın

Eğer LG V20’de Recovery Mode’a girmek için fiziksel düğmeler işinize yaramıyorsa, üçüncü parti bir uygulamadan destek almanız gerekecek. Fakat bu yöntem için de cihazınızı root etmeniz gerekiyor. Root erişimi sağladıktan sonra aşağıdaki adımları izleyin:

  • Quick Boot uygulamasını indirin.
  • Yükleme işleminin ardından çalıştırın.
  • Uygulamanın içinde bazı seçenekler göreceksiniz, sizin seçmeniz gereken ”Recovery” seçeneği olmalıdır. Onaylamanın ardından LG V20 Recovery Mode’a girmiş olacak.

Evet, hepsi bu kadar. Eğer teknik bir sorun yaşıyorsanız https://akillitelefon.com/forum sayfamızda sorabilirsiniz.


BU KONUNUN İÇERİĞİNİ DEĞERLENDİRİN

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkürler. Okumuş olduğunuz bu içerik, daha önceden gelen ziyaretçilerimiz tarafından olumlu olarak değerlendirildi. Bu içeriği internette arayan diğer kullanıcıların daha kolay bulmasını sağlamak için siz de yıldızlara tıklayarak yüksek bir değerlendirme yapın. Ek bir bilgi daha verelim: Bu içeriğe şimdiye kadar 1 ziyaretçimiz değerlendirme yaptı ve değerlendirme ortalaması ise şimdilik 5,00 üzerinden 5,00.

KötüOrtaİyiÇok İyiMükemmel

Yeniden görüşmek üzere!


İşleniyor...