in

Pokemon GO 0.45.0 Çıktı! / Yenilikler ve APK Dosyası

Pokemon GO 0.45.0

Pokemon GO 0.45.0

Pokemon GO yaklaşık 7-10 gün aralıklarla yenileniyor. Birkaç saat önce çıkan Pokemon GO 0.45.0 sürümü bir önceki 0.43.3 sürümünden sonra yazılımsal olarak bazı yeniliklerle beraber geliyor. Özellikle Pokemon değerlendirme özelliği oldukça önemli. İşte Android sürümünde yapılan değişiklikler, düzeltmeler ve yenilikler:

Pokemon GO 0.43.3 Yenilikleri

  • Professor Willow Yumurtalar’ın çatlamaları için gereken mesafeye göre farklı desenlere sahip olduklarını keşfetti.
  • Her Pokemon’un bilgi ekranına Pokemon tiplerini gösteren ikonlar eklendi.
  • Pokemon GO Plus için düşük batarya göstergesi eklendi.
  • Küçük metin düzeltmeleri.

Pokemon GO 0.45.0 Yenilikleri

  • Her gün ilk Pokemon yakalama ve PokeStop ziyaret etme için bonus kazanacksınız. Bunu 7 gün üst üste yaptığınızda daha fazla bonus kazanacaksınız.
  • Rakip Gym’in liderini yendiğinizde, yalnızca sizin Pokemon yerleştirebileceğiniz belli bir süre olacak.
  • Sıradan bir Gym üyesini yendiğinizde rakip Gym’in kaybedeceği Prestige artırıldı. Dost Gym’de antreman yaparak kazanılan Prestige azaltıldı.
  • Bazı metin düzeltmeleri.

Pokemon GO 0.45.0 APK

Yeni sürümü APK olarak indirmek isteyenler buraya tıklayabilir. Eğer Türkiye dışında bir Google Play hesabına sahipseniz APK indirmenize gerek yok. Ayrıca sitemizdeki en önemli Pokemon GO içeriklerini incelemek isterseniz bu bağlantıdan yararlanabilirsiniz. Aynı zamanda forum sayfamızda da problemlerinizi paylaşabilirsiniz: https://akillitelefon.com/forum Üye olarak Pokemon GO kategorisinde konu açmanız yeterli olacaktır. Diğer üyelerimiz size Pokemon GO hakkında gerekli desteği verecekler.


BU KONUNUN İÇERİĞİNİ DEĞERLENDİRİN

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkürler. Bu içeriği internette arayan diğer kullanıcıların daha kolay bulmasını sağlamak için yıldızlara tıklayarak yüksek bir değerlendirme yapın.

KötüOrtaİyiÇok İyiMükemmel

Yeniden görüşmek üzere!


İşleniyor...