Kategoriler
Haberler

Sony Xperia XZ, Türk Telekom Mağazalarında

Sony’nin en yeni akıllı telefonu Xperia XZ’yi Türk Telekom mağazalarından da temin edebilmek mümkün. Orman Mavisi, Madeni Siyah ve Platinyum renk seçenekleri ile tercih edilebilecek olan Sony Xperia XZ, tarifeye ek olarak ayda 106 TL fiyatla satın alınabiliyor. Üstelik kullanıcılara üç ay boyunca ücretsiz olarak faydalanabilecekleri Tivibu Spor paketi de hediye ediliyor.

Hatırlamak gerekirse Sony Xperia XZ, özellikle ileri düzey kamera özellikleri ile fark yaratmayı başaran bir ürün. 23 MP çözünürlüğündeki arka kamerası ile günümüzün en iyi sonuçlarından birini veren Sony Xperia XZ, ayrıca 0.6 saniyede çekime hazır hale gelen kamerası ile rakiplerinden de daha hızlı. Günümüzün selfie çılgınlığına 13.0 MP çözünürlükteki ön kamerası ile eşlik eden akıllı telefonda ayrıca pil ömrünü iki katına çıkaran Qnovo Adaptive Charging ve Battery Care şarj teknolojileri de kullanıcılara ulaşıyor.

İlginizi Çekebilir:  Yazı yazarken titreşimi kapatma

Sony Xperia XZ için daha önceden hazırladığımız “Sony Xperia XZ’ye Geçmek İçin 5 Neden” konumuza da buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Kampanya sayfasına ise buradan ulaşabilmeniz mümkün.