Kategoriler
Rehberler

Android: Adobe Flash Player Kurulumu

Android‘e Adobe Flash Player kurulumu mümkün. Adobe Flash artık eski yaygınlığını kaybetmiş olsa da hala karşımıza birçok web sitesinde çıkıyor. Sistem kaynaklarını yoğun şekilde kullandığı için PC’lerde bir süredir kullanım oranı düşen Flash Android’de yıllardır yok. Flash tabanlı birçok web sitesi diğer formatlara geçiş yaptı. Ancak çeşitli nedenlerle Android‘li akıllı telefonunuza Adobe Flash Player kurulumu yapmak isteyebilirsiniz. Dilerseniz Adobe Flash Player kurulumu için tercih edebileceğiniz yöntemlere değinelim.

Android: Adobe Flash Player Kurulumu

Google Play uygulama mağazasında Adobe Flash Player içeren çeşitli web tarayıcıları mevcut. Bu tarayıcılardan herhangi birisini kullanarak cihazınıza çeşitli APK dosyalarını yüklemekten kurtulabilirsiniz.

Photon Flash Player & Browser

android-adobe-flash-player-kurulumu-1

İlk seçenek Appverse Incorporated tarafından geliştirilen Photon. Android 4.1 ve daha güncel işletim sistemli akıllı telefonlara yüklenebilen tarayıcı özellikle Android KitKat ve sonraki versiyonlarda başarılı şekilde çalışıyor. Photon hem Flash videoları hem de uygulamaları destekliyor. Flash içeriklerin yer aldığı internet sitelerinde özgürce gezinmek istiyorsanız bu uygulamayı gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

[appbox googleplay id=com.appsverse.photon]

Puffin Web Browser

android-adobe-flash-player-kurulumu-2

Puffin web tarayıcısı Android 4.0 ve daha güncel işletim sistemli cihazlara kurulabiliyor. Uygulama Google Chrome’dan daha hızlı çalışmakta ve Flash içeriklerle etkileşime girdiğinizde bulut tabanlı şifreleme teknolojisiyle sizi güvende tutuyor. Flash tarafında çok sayıda güvenlik sorunu bulunduğu için ekstra korumanın sağlanmış olması sevindirici.

[appbox googleplay id=com.cloudmosa.puffinFree]

Dolphin – Best Web Browser

android-adobe-flash-player-kurulumu-3

Flash destekli en popüler web tarayıcılarından birisi şüphesiz Dolphin. Google Play’den 100 milyon defadan fazla indirilen tarayıcı Android’li akıllı telefonlarda PC’lerdekiyle eşdeğer Flash deneyimi sunma iddiasına sahip. Üstelik tarayıcı çeşitli eklentilerle özelleştirilebilmekte. Dolphin Android’li akıllı telefonlara Flash Player kurulumu için en ideal çözümlerden birisi konumunda yer alıyor.