Kategoriler
Haberler

General Mobile 4G Android One Android 7.1.1 Nougat Güncellemesi

General Mobile 4G Android One Android 7.1.1 Nougat güncellemesi hazırlandı. Geçtiğimiz yılın Mayıs ayında Türkiye pazarında kullanıcılarla buluşturulan General Mobile 4G Android One akıllı telefon Android 7.1.1 Nougat güncellemesini alan ilk akıllı telefon oldu. Yayınlanan ekran görüntüsüne bakılırsa akıllı telefonu Android 7.0’dan Android 7.1.1 versiyonuna taşıyan güncellemenin boyutu 240 MB seviyesinde.

General Mobile 4G Android One Android 7.1.1 Nougat Güncellemesi

general-mobile-4g-android-one-android-7-1-1-nougat-guncellemesi-1

Güncellemenin Google’ın Aralık ayı güvenlik yamalarını içerdiğini ifade edelim, Google Aralık ayı güvenlik yamaları konusundaki bilgileri henüz açıklamış değil. General Mobile 4G Android One Android 7.1.1 Nougat güncellemesi akıllı telefon kullanıcılarına ulaşmaya başladığına göre Android 7.1.1 Nougat güncellemesi ve Android Aralık 2016 güvenlik yamaları konusunda resmi açıklamanın kısa süre içerisinde yapılması olası. Google’ın stok Android içeren diğer akıllı telefonları da yakın zamanda Android 7.1.1 Nougat versiyonuna terfi edilebilir.

İlginizi Çekebilir:  11 adet gizli Google oyunu

Bu noktada elbette Pixel ve Pixel XL (her iki akıllı telefon da Android 7.1 Nougat ile çalışıyor, 7.1.1 versiyonu değil) modellerinden bahsediyoruz. Tabii daha eski cihazlar olan Nexus 6P, Nexus 5X, Pixel C, Nexus 9 ve Nexus Player hatta Nexus 6 da Android 7.1.1 Nougat güncellemesini yakın zaman içerisinde alabilir.

Android 7.1.1 Nougat işletim sisteminin son geliştirici ön izleme sürümü Kasım ayında yayınlanmış ve Google işletim sisteminin final versiyonunun bu ay içerisinde akıllı telefonlara ulaşmaya başlayacağını açıklamıştı. Güncellemeyi ilk olarak General Mobile 4G Android One aldı, diğer cihazların da kısa süre içerisinde güncellemeyi alması beklenmekte.