Kategoriler
Rehberler

iTunes’tan Android Telefona Müzik Aktarmak

iTunes’tan Android telefona müzik aktarmak mı istiyorsunuz? Bu işlem için izleyebileceğiniz farklı yollar mevcut. Teknolojinin hızla gelişimiyle birlikte müziklere erişim de oldukça hızlandı ve kolaylaştı. Müzik tutkunları doğal olarak sevdikleri müziklerin yanlarında taşıdıkları cihazlarında bulunmalarını istiyor. Kullandığı Apple cihazları dolayısıyla müzik yönetimi için de iTunes kullananlar bir noktada müzik arşivlerini Android işletim sistemli akıllı telefon ya da tabletlerine aktarma gereği hissedebilir. Dilerseniz iTunes’tan Android telefona müzik aktarmak için tercih edebileceğiniz yollara değinelim.

iTunes’tan Android Telefona Müzik Aktarmak

Şarkıları Elle Kopyalamak

En basit ve belki de tercih edilmesi gereken yöntem bu. iPhone ya da iPad’de yer alan müzikleri Android işletim sistemli akıllı telefon / tablete taşımak için öncelikle Apple cihazınızdaki müzikleri iTunes üzerinden eşitleme yaparak bilgisayarınıza aktarın. Dosyalar bilgisayarınızda olduğu sürece Android telefona aktarımı problem değil, cihazı USB data kablosuyla bilgisayara bağlayıp basitçe kopyala – yapıştır yaparak işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Instagram hesabı olmadan Instagram Hikayeleri'ni görmek

itunestan-android-telefona-muzik-aktarmak-1

doubleTwist

doubleTwist aracı iTunes’taki müzikleri Android işletim sistemli cihazlara aktarmak için kullanılabiliyor.

  • Öncelikle doubleTwist programını buradan bilgisayarınıza indirin ve kurulumu gerçekleştirin.
  • Yazılımı bilgisayarınıza yükledikten sonra akıllı telefonunuzu bilgisayara USB data kablosu ile bağlayın ve mass storage seçimini yapın. PC bağlantısı için bu modu tercih etmeniz gerekiyor, diğer modlarda doubleTwist akıllı telefonla iletişim kuramıyor.

itunestan-android-telefona-muzik-aktarmak-2

  • Akıllı telefonunuz program tarafından tanımlandığında müzik dosyalarını cihaza kolayca transfer edebilirsiniz, eşitleme işlemi otomatik gerçekleştirilmek üzere başlatılabiliyor.

İşlem için elle aktarım ve doubleTwist yazılımının dışında masaüstü yazılımı ve Android mobil uygulaması bulunan Sync iTunes çözümünü de tercih edebilirsiniz.