Kategoriler
Apps & Oyunlar

Android Duvar Kağıdı Oluşturma Uygulaması: Tint

Android duvar kağıdı oluşturma uygulaması Tint ile karşınızdayız. Hemen her akıllı telefon kullanıcısı cihazında beğendiği, gözüne hoş gelen bir duvar kağıdına yer veriyor. Zevkler elbette göreceli ama bu duvar kağıtlarından bazıları sıkıcı iken bazıları eşsiz olabiliyor. Kimi kullanıcılar duvar kağıdı konusunu göz ardı ederken bazı kullanıcıların bu konuda oldukça hassas olduğunu ve seçimlerini titizlikle yaptıklarını biliyoruz. Başarılı bir duvar kağıdı uygulama simgelerinizle uyumlu olmalı, çok parlak ya da karanlık olmamalı, ana ekranınızda yer alan ögelerin rahatça görülebilmesine engel teşkil etmemeli.

İlginizi Çekebilir:  GeForce Now, bazı LG TV'lerde yüklü olarak geliyor

Tabii tüm bu kriterlere uygun duvar kağıdını bulmak çok fazla zamanınızı alabilir ya da can sıkıcı olabilir. Bir noktada akıllı telefonunuzda kullanacağınız duvar kağıdını kendiniz oluşturmak da isteyebilirsiniz. Böyle bir karar aldıysanız size tavsiyemiz ücretsiz Tint uygulamasına bir şans tanımanız yönünde olacak.

Android Duvar Kağıdı Oluşturma Uygulaması: Tint

android-duvar-kagidi-olusturma-uygulamasi-tint-1

Kullanımı oldukça kolay olan ve yenilikçi Tint uygulaması duvar kağıdı oluşturmak için en ideal seçeneklerden biri konumunda. Tint uygulamasında iki farklı renk seçiyorsunuz; daha sonra bu renkleri karıştırıp sentezleyerek mevcut yapılandırmanız için en ideal duvar kağıdını meydana getirebiliyorsunuz. İki rengin yerlerini değiştirebilir; renkleri dikey, yatay ya da diagonal olarak karıştırabilirsiniz. Uygulamada değinilebilecek başka kayda değer bir özellik yok fakat bu sade haliyle dahi oldukça tatmin edici ve göz alıcı duvar kağıtları ortaya çıkarmanıza olanak tanıdığını ifade etmeliyiz.

İlginizi Çekebilir:  Android için en iyi gökyüzü / uzay gözlem uygulamaları