Parolası Unutulan iPhone'dan Veri Kurtarma

REKLAMLAR

Apple iPhone'da güvenlik üst seviyede ve FBI bile istenmeyen telefonun kilidini açmakta zorlanıyor. Parolayı unutursanız yanabilirsiniz ama bu önerileri dikkate alırsanız iPhone'unuzdaki veriler kayba uğramaz.

1

REKLAMLAR

REKLAMLAR

Parolası Unutulan iPhone'da Veri Kurtarma

  1. İlk önce deneme yapın. On kereye kadar deneme hakkı veriliyor. Ardından telefon kilitleniyor ya da veriler siliniyor.
  2. Parmak izi tarayıcı varsa Touch ID üzerinden parolasız sonuç alınabiliyor. Touch ID eklemiş olsanız da yeniden başlatmak için parola şart. Zaten parola eklemeden Touch ID girilemiyor.
  3. Parola yönetim uygulamaları iPhone parolanızı bulutta saklayabilir. Bazıları parmak izi ya da yüz tanımlamayla parola erişimi sunabiliyor.
  4. Diğer seçenekse cihazı komple silip iTunes ile yedeği geri almak. Bunun için iTunes ile kısa süre önce yedek almış olmanız şart. Bu nedenle iCloud dışında iTunes yedeği almanızı öneriyoruz.
  5. Son çare olarak Apple destek hattı üzerinden parola sıfırlama desteği talep edebilirsiniz.

2

REKLAMLAR

   

DEĞERLENDİRME

Okumuş olduğunuz bu içeriğe, hemen alt taraftan beş yıldız vererek arama motorlarındaki görünürlüğünü artırabilir ve ihtiyaç duyan daha fazla kişiye ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (İlk kez değerlendiren siz olun!)

İşleniyor...